دسته‌بندی نشده

آسانسورهای تجاری و دلایل انتخاب آنها

آسانسورهای تجاری

آسانسورهای تجاری کم هزینه و نیازمند به نگهداری بسیار کم، برای فراهم آوردن دسترسی چند منظوره به ساختمان اداری یا تجاری بدون صرف هزینه‌های زیاد برای آسانسور مسافرین هستند.

آسانسورها دسترسی افراد را به طبقه‌های مختلف مدرسه، کتابخانه، آپارتمان‌های چند طبقه، یا ساختمان‌های تجاری کم ارتفاع را ممکن می‌سازند.

اخذ استاندارد آسانسور برای آسانسورها الزامی بوده و با توجه به این موضوع، آسانسورهای تجاری را می‌توان به صورت سفارشی ساخت تا با دکوراسیون و نمای کلی هر ساختمانی هماهنگ باشند و به گونه‌ای ساخته می‌شوند تا انتقالی امن، آرام و بدون اضطراب را برای آن دسته از افراد فراهم آورند که بالا رفتن از پله‌ها برایشان سخت است.
آسانسورهای تجاری نوع خاصی از بالابرها بوده که دارای نظامنامه اختصاصی خود هستند. برای آشنا شدن با محدودیت‌های آنها لطفا بروشور محصولات ما را مطالعه کنید. اگر مطمئن نیستید که بتوانید از آسانسورهای تجاری در ساختمان خود استفاده کنید، ما می‌توانیم اطلاعاتی را در مورد مکان درست استفاده از این آسانسورها در اختیار شما قرار دهیم. اگرچه باز هم باید اطلاعات ما را با مهندسین ناظر خود در میان بگذارید، شاید بتواند در ملاحظات اولیه شما در طراحی مفید باشد. 

آسانسورهای تجاری از شرکت پادرا می‌تواند گزینه مناسبی برای ساختمان شما باشد

آسانسورهای تجاری از شرکت پادرا که دارای سابقه‌ای طولانی در این زمینه است. قادرند عملکردی قابل تحسین به ساختمان شما اضافه کنند. ما می‌توانیم آسانسورها را به صورت سفارشی بسازیم تا با فضای تجاری در دسترس شما، سازگار باشند. آنها را می‌توان در رنگ‌ها و طرح‌های متنوعی ساخت تا با دکوراسیون ساختمان هماهنگ باشند یا اینکه آن را کامل کنند. برای داشتن ایده‌های بیشتر در این مورد از گالری ما دیدن کنید.

چرا آسانسورهای تجاری پادرا انتخابی عالی هستند؟

سفارشی بودن تمامی آسانسورهای شرکت پادرا به صورت سفارشی ساخته می‌شوند تا با ساختمان شما هماهنگی کامل را داشته باشند و نصب آنها تا جای ممکن آسان باشد.

بدون سر و صدا

همه آسانسورهای تجاری ما از محرک‌های حمل کننده با کیفیت بالا استفاده می‌کنند تا مسافرین بتوانند به شیوه‌ای آرام و کارآمد از آنها برای جابجایی استفاده کنند. ما از طراحی موازنه شده و همچنین قطعات پربازده استفاده می‌کنیم. همچنین در این آسانسورها از سیم پیچی آرمیچر و زنجیر دنده‌دار استفاده نمی‌شود، که به دلیل عملکرد پر سر و صدا و کم بازده آنها است.

نگهداری آسان

پنل الکتریکی و همه کنترل‌های این آسانسورها به راحتی از داخل کابین قابل دسترسی می‌باشند و دیگر نیازی به اتاق ماشین یا جعبه کنترل مجزا وجود ندارد. سیستم‌های غلتکی هدایت کننده توانایی روغن کاری به صورت خودکار را دارند.

قرارگیری بسیار خوب با ارتفاع مجاز در بخش بالایی

این آسانسورها موتور و گیربکس منحصر به فردی دارند که به ارتفاع مجاز کمتری نیاز دارند و به همین دلیل طراحی و نصب آنها بسیار ساده‌تر است.

صرفه جویی در هزینه‌ها

ساختار ریلی مستحکم که متناسب با این نوع آسانسور است، اجرای طرح‌های ساختمانی مختلف را ممکن می‌سازد. هیچ نیازی به تقویت دیوارها وجود ندارد و هزینه‌های کلی را کاهش خواهد داد.

کار کردن در مواقع قطعی برق  

این آسانسورها دارای باتری‌های قدرتمند بوده و قادر به تولید برق 220 ولتی هستند، که می‌توانند چرخه بالا بردن را با استفاده از نیروی ذخیره شده خود انجام دهند. این محصول مجزا بوده و می‌توان آن را به همه آسانسورهای تجاری قدیمی یا جدید اضافه کرد. با استفاده از انتقال خودکار میان برق ساختمان و نیروی ذخیره شده، این آسانسور بالاترین سطح اطمینان و آرامش ذهنی را برای شما و افراد دیگر فراهم می‌سازد.

همه آسانسورهای تجاری  شرکت پادرا به منظور دوام زیاد ساخته شده‌اند. این شرکت آسانسورهایی دارد که سال‌های زیادی از نصب آنها می‌گذرد و هنوز هم مشغول به کار هستند. سیستم‌های هدایتی ما در تمامی آسانسورها به بهترین نحو کار می‌کنند، که همین امر دوام بالا و کیفیت عالی آنها را تضمین می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *