دانستنی های آسانسور

آیین نامه‌ها و استانداردهای ایمنی آسانسور بخش یک

آسانسور

به کارگیری طیف گسترده‌ای از استانداردهای آسانسور  

استاندارد ASME  برای بخش‌های خصوصی و دولتی که در زمینه آسانسور و پله برقی فعالیت می‌کنند، مجموعه‌ای جامع از آیین نامه‌ها و استانداردها ارائه می‌دهد. این انجمن هشت آیین نامه اصلی را در زمینه طراحی، ساخت، نصب، عملیات، بازرسی، آزمایش، تعمیر و نگهداری، تعویض و تعمیر آسانسورها، پله برقی‌ها، پیاده روهای متحرک، آسانسورهای حمل مواد، و تسمه‌های نقاله اتوماتیک، آسانسور صندلی چرخدار، و یا پله برقی سطح شیبدار ارائه می‌دهد. بنابراین، استاندارد آسانسور  ASME چشم انداز وسیعی را در زمینه ایمنی در طیف گسترده‌ای از محصولات و برنامه‌های کاربردی صنعتی ارائه می‌دهد.

استاندارد ASME در نقطه اوج رعایت ایمنی در آسانسور

استاندارد ASME همچنان به سرعت در صنعت آسانسور و پله برقی توسعه می‌یابد. کمیته A17 آسانسور و پله برقی موفق به انتشار یک سری آیین نامه‌های ملی در کنفرانس انجمن استاندارد شده است.

یکی از این آیین نامه‌های جدید دو ملیتی، A17.7-2007 / CSA B44.7-07، به عنوان یک مدل برای ایجاد آیین نامه‌های فنی پیشنهادی و یک استاندارد مبتنی بر عملکرد استفاده می‌شود که تجهیزات صنعتی تنظیم شده را در بخش‌های ترکیبی مورد استفاده قرار می‌دهد. این ترکیب، انعطاف پذیری بیشتری را برای یک صنعت ایجاد می‌کند که گاهی اوقات بهتر است با قوانینی که به روشنی تعریف شده‌اند مورد استفاده قرار بگیرند و در سایر زمان‌ها، می‌توانید اهداف عملکردی را با طیف گسترده‌ای از راه حل‌ها به کار بگیرید که باعث ایجاد رقابت در صنعت می‌شوند و این رقابت موجب رشد در صنعت آسانسور شده و ایمنی و کیفیت را بالا خواهد برد.

استاندارد ASME خرسند است که رویکرد مترقی را به روش‌های اثبات شده خود به عنوان یکی دیگر از سهم‌ها برای توسعه تجارت بین المللی و انتقال فن آوری اضافه کرده است. کدها و استانداردهای ASME در زمینه آسانسور و پله برقی در ادامه این مقاله شرح داده شده‌اند. این شامل کدها و استانداردها برای هر چه بهتر شدن و ایمن شدن انواع آسانسور خواهد بود و رعایت آنها در بسیاری از استانداردهای کشورها الزامی است. ما در تلاش برای ارائه محصولات باکیفیت و مرغوب برای شرکت و یا ساختمان مسکونی شما هستیم.

صنعت تولید آسانسور کدها و استانداردهای ایمنی ASME را رعایت می‌کند

با توجه به اهمیت آیین نامه‌ها و استانداردهای ASME در سراسر مراحل تولید، مونتاژ و نصب، مهم است که این موارد برای تولید و نصب آسانسور به طور دقیق اجرا شوند. آنها امکانات و روش‌های انجام کارهای روزمره ما را تحت تاثیر قرار می‌دهند که شامل سیستم گرمایش، سیستم خنک کننده، آسانسور، پله برقی، عناصر ماشین آلات ، پیچ و مهره‌ها، آجیل، اتصالات، لوله کشی و غیره هستند. اما این ها جنبه‌های ایمنی هستند که به بهبود کیفیت زندگی شما کمک می‌کنند.

بخشی از آن، چیزی است که مهندسان انجام می‌دهند. بنابراین در حالی که بسیاری از مردم ممکن است هرگز متوجه تاثیر آن نشوند اما کدها و استانداردهای ASME هر روز و هر لحظه زندگی ما را تحت تاثیر قرار می‌دهند و باعث می‌شوند فعالیت‌های روزانه ما بدون حادثه انجام شوند. در شرکت آسانسور پادرا هدف ما ایمنی است. ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که از هر کس دیگری در صنعت آسانسور کار بهتری را انجام دهیم.

شما تنها می‌توانید این کار را با داشتن یک استاندارد یکنواخت انجام دهید، زیرا در غیر این صورت هر کس تفسیر خود را از نحوه اجرای ایمنی خواهد داشت. استانداردها پایه‌ای را برای ایجاد ایمنی در گسترده‌ترین زمینه‌ها ایجاد می‌کنند و این مورد به طرز غیرقابل باوری ارزشمند است. به دلیل وجود توافق جامع در این زمینه که مقدار زیادی تحقیق و حجم عظیمی از تفکر و تلاش درگیر در فرایند پیش رو برای توسعه استانداردها را پی دارد، استانداردهای با کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

براکت آسانسور چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *