دانستنی های آسانسور

اضطراب کمتر، نتایج بهتر، فلسفه ساده شرکت پادرا

شرکت پادرا

فلسفه شرکت پادرا را می‌توان به آسانی خلاصه کرد: فضای داخلی راحت برای آسانسور، کارایی و امنیت بیشتر. همه چیز از طراحی تا سفارش و نصب، برای سهولت، راحتی و ارائه نتایجی عالی طراحی شده‌اند. تاکید بر سادگی، ارزش و خدمات استثنایی به مشتریان در تمام جنبه‌های این کسب و کار جاری است.

پانل‌ها و همه مواردی که تیم‌ها برای نصب به آنها نیاز دارند، به موقع تحویل داده می‌شوند، به طوری که در بیش از 98٪ مواقع در طول 3 سال گذشته مشتریان گزارش تحویل به موقع را ثبت کرده‌اند.

تیم ما تا حد امکان عملیات را در کارخانه انجام می‌دهد تا در زمان نصب صرفه جویی کند و تاثیر کمتری بر زندگی ساکنان ساختمان داشته باشد. از طرف دیگر برای آسانسور شما ما می‌توانیم برق اضطراری آسانسور را هم نصب کنیم تا در مواقع لزوم به کمک شما آید.

توجه به نیاز مشتری اصلی‌ترین هدف است. ما به بودجه و جدول زمانی هر پروژه منحصر به فرد احترام می‌گذاریم و تیم به طور خستگی ناپذیر کار می‌کند تا نیازهای فردی مشتریان را برآورده کند.

پشتیبانی کامل از محصولات وجه تمایز این شرکت است. فضایی دوستانه برای دریافت توصیه و پیشنهادات متخصصان در سراسر روند از ابتدا تا پایان در اختیار شما قرار خواهد داشت.

در نظر گرفتن موارد ایمنی مانند، کیفیت، انطباق، سهولت و کارایی، اینها ستون‌های سیستمی در شرکت ما بوده اما همه آنها در زیر سایه عامل مهمی به نام ایمنی هستند.

نوآوری یک سبک زندگی برای تیم شرکت پادرا است؛ ما کارکنان خود را تشویق می‌کنیم تا مشکلات و خرابی آسانسور را با همکاری خلاقانه حل کنند.

سفارش، شخصی سازی، تحویل: نگاهی به فرآیند ساخت شرکت پادرا

فهرست مطالب

انتخاب و خرید آسانسور | راهنمای خرید آسانسور

پانل‌ها و سیستم‌های ما در طیف وسیعی از طرح‌ها قابل سفارش و ساخت هستند. پس از انتخاب سبک طراحی پانل‌ها توسط مشتریان، اندازه گیری‌ها را انجام می‌دهیم، ما می‌توانیم آنها را در یکی از کارگاه هایمان بسازیم.

مدل‌های موجود در کاتالوگ ما را می‌توانید با توجه به شرایط خاص زیبایی شناسی مدنظر خود تغییر دهید، بنابراین مشتریان همیشه امکان تغییر و سفارشی سازی طرح‌های ما را دارند تا به اهداف طراحی خود دست یابند. تغییر طراحی آنها برای ایجاد تناسب با مدل‌های استاندارد به معنای کاهش هزینه و زمان مورد نیاز برای سفارشی سازی است، بدون این که زیبایی و کیفیت را قربانی کنید.

علاوه بر این، با خدمات طراحی رایگان، از جمله ارائه طرح‌ها قبل از ساخت، مشتریان می‌توانند طراحی انجام شده را قبل از ورود به درون ساختمان خود ببینند.

تمام مدل‌های کاتالوگ ما نمونه‌ای از تنظیمات نهایی E84 است. به این ترتیب، اجزای فردی به عنوان یک واحد جمع می‌شوند و سپس برای اطمینان از ایمنی و انطباق با استانداردها آزمایش می‌شوند.

چگونه ساخت هوشمندانه، خدمات مشتریان را بهتر می‌کند

شرکت پادرا به دنبال بهبود مستمر ارزش‌های خود است. ارائه محصولاتی با کیفیت، کل تیم ما را تشویق می‌کند تا راه‌هایی برای بهبود کیفیت، کاهش زمان، کاهش زباله‌ها و تمرکز بر کار تیمی و ارتباطات موثر را ارائه دهیم. این برای مشتریان ما به چه معناست؟ ارائه محصولات با کیفیت بالا در زمان کم، با کمترین هزینه ممکن و با راندمان بیشتر.

ما با استفاده از روش‌هایی نوین، جلوه، تنظیم، استاندارد سازی و پایداری، محصولاتی با کیفیت بالا را به سرعت و با کارآیی بالا برای فضای داخلی آسانسورها، تحویل می‌دهیم و در هزینه و منابع مشتریان خود صرفه جویی می‌کنیم.

فرایند تولید ما یکی از عواملی بود که نظر سازندگان مطرح را به خود جلب کرده است. با هم، ما می‌توانیم تاریخچه خود را در زمینه نوآوری و توسعه راه حل‌های خلاقانه برای نسل بعدی آسانسورها بهبود ببخشیم.

بازسازی و مدل‌های جدید: ساده سازی فضای داخلی آسانسور شما

شرکت پادرا با شرکت‌های آسانسور مطرح کار می‌کند؛ راه حل‌های متنوع ما می‌تواند ظاهر و دوام مورد انتظار مشتریان را برآورده کند. علاوه بر ارائه پانل‌ها و سقف‌های داخلی در کلاس جهانی، ما خدمات و پشتیبانی هوشمندانه، به موقع و با کیفیت بالا را برای ساده سازی روند بازسازی و یا ساخت مدل‌های جدید در هر مرحله از عملیات ارائه می‌دهیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *