مقالات

انواع آسانسور در خانه‌ها بخش دو

آسانسور

آسانسورهای خانگی شرکت پادرا چگونه متفاوت از سایر گزینه‌ها هستند؟

“اقتصادی اما هنوز بسیار شیک”

شرکت پادرا تلاش می‌کند تا انواع آسانسور را برای کاربری‌های مختلف تولید کند. این بدین معناست که ما قیمت‌های کمتری را به صاحبان خانه‌ها پیشنهاد می‌کنیم اما در عین حال یک آسانسور با عملکرد و کیفیت بالا، آرام و شیک ارائه می‌دهیم!

به طور خاص برای بسیاری از خانه‌ها طراحی شده‌اند که با کمبود جا برای آسانسور روبرو هستند. این به این معنی است که شرکت آسانسورپادرا از ساخت و سازهای پیچیده و تحمیل هزینه‌های بالا جلوگیری می‌کند و قیمت آسانسور مناسبی را به شما پیشنهاد می‌کند. شما می‌توانید انواع محصولات را در کاربری‌های متعدد مورد استفاده قرار دهید.

این آسانسورها از یک سیستم پیشران قابل اعتماد برای افزایش طول عمر دستگاه که در طول سال‌های گذشته در هزاران دستگاه استفاده شده‌اند، بهره می‌برند.

تمام رابط‌های کشویی و متحرک از پلیمرهای باکیفیت ساخته شده‌اند، به این معنی که شرکت آسانسورپادرا در حال حاضر یکی از بی نظیر‌ترین و بی صداترین آسانسور‌های خانگی موجود در بازار را تولید می‌کند که با استفاده از اتصالات باکیفیت بین قطعات متحرک اصلی آن، امکان پذیر شده است.

تکنولوژی مدرن که در ساخت و ساز محفظه باربر استفاده می‌شود، مونتاژ این آسانسور را تسهیل می‌کند همچنین یک کارکرد بی‌صدا ارائه داده و بهره وری انرژی آن را بهبود می‌بخشد.

زمان نصب مورد نیاز برای این محصول 50٪ کمتر از انواع محصولات موجود است که در زمان نصب در وقت و هزینه مصرف کنندگان صرفه جویی می‌کند.

قابلیت‌ها و مزایای آسانسور خانگی هیدرولیک

آسانسور هیدرولیک شرکت پادرا دارای تعدادی از ویژگی‌های منحصر به فرد است که ارزش قابل توجهی دارد.

اتصالات باکیفیت

با استفاده از اتصالات پیشرفته باکیفیت در سطوح مختلف، آسانسور قادر به ارائه عملکرد آرام و بدون صدا در طول عملیات خود است. این اتصالات همچنین برای ارائه خدمات با دوام طولانی مدت طراحی شده‌اند.

سیستم پیشران

با توجه به فلسفه دستگاه‌های مکانیکی الکتریکی که از مایعات هیدرولیکی استفاده نمی‌کنند، شرکت آسانسورپادرا از سیستم‌های پیشران تائید شده‌ای استفاده می‌کند تا یک سیستم پیشران قابل اعتماد و بی‌صدا ارائه دهد که به آسانسور اجازه می‌دهد تا مسافران را در زمان کوتاهی از طبقه‌ای به طبقه دیگر انتقال دهند. این مدت فقط زمان کافی را به شما برای پیدا کردن کلید و یا چک کردن چمدان و کیف به هنگام ترک کردن منزل‌تان می‌دهد.

اگر چه سیستم پیشران از محصولات باکیفیت ما برگرفته شده است، اما دارای یک عنصر با نام تجاری جدید است. به جای اتصالات فلزی، پلیمر با چگالی مخصوص دارای خواص مقاومتی عالی در این محصول جدید مورد استفاده قرار گرفته است. این مواد پلیمری واقعا شگفت انگیز هستند و به شرکت آسانسورپادرا اجازه می‌دهند که صدای تولید شده در سیستم پیشران را به طور قابل توجهی کاهش دهد، به این ترتیب که تمام ساختارهای فلزی توسط سطوح پلیمری عایق از یکدیگر جدا شده‌اند.

یکی دیگر از مزایای  این سیستم حذف استفاده از روغن است که در اکثر اتصالات فلزی یافت می‌شود. درست است، این پلیمرها دارای قابلیت خود روانکاری هستند و نیاز به گریس در محل‌های اتصال ندارند. شما ممکن است فکر کنید که در این صورت مکانیسم با سرعت بیشتری مستهلک می‌شود اما آزمایشات نشان می‌دهند که این گونه نیست و ما مطمئن هستیم که این ترکیب برای خانه شما یک گزینه مناسب خواهد بود.

تکنولوژی

با استفاده از هسته‌های فومی و لمینیت‌های با دوام در پانل‌های ساندویچی، شرکت آسانسورپادرا توانسته است وزن کم، عایق صدا و واگن‌های آسانسور بسیار سفت و بادوام تولید کند. وزن سبک همچنین اجازه می‌دهد شرکت آسانسورپادرا بهره‌وری انرژی بهتری داشته و از حداکثر ظرفیت باربری خود استفاده کند.

شروع / توقف ملایم

هنگام حرکت سریع که به فورا به یک توقف منجر می‌شود ممکن است یک آسانسور حسی مشابه با شهربازی برای شما ایجاد کند. به منظور اجتناب از این مسئله، شرکت آسانسورپادرا آسانسور شما را به گونه‌ای طراحی می‌کند که توانایی شروع / توقف ملایم را داشته باشد. این کار از طریق ترکیبی از کنترل‌ها، نرم افزارها و انتخاب اجزای سیستم پیشران انجام می‌شود.

قیمت

این محصول آسانسور به طور خاص طراحی شده است تا مقرون به صرفه‌تر از محصولات آسانسور کابلی ما باشد و در بعضی موارد حتی ممکن است نصب دو محصول آسانسور ارزان‌تر از یک آسانسور بزرگ تولید شده توسط یکی از رقبای ما باشد. این می‌تواند به طور ویژه در پروژه‌های نوسازی مفید باشد که در آن شما به سادگی نمی‌توانید موقعیت مکانی مناسب برای قرار دادن شفت را پیدا کنید که بتواند کل ارتفاع خانه شما را طی کند اما همچنان می‌خواهید به کل طبقات دسترسی کامل داشته باشید.

نیاز به یک چاهک آسانسور کوچک یا عملکرد بدون نیاز به چاهک مطابق با سایر محصولات آسانسور ما. شرکت آسانسورپادرا دارای یک پلت فرم زیر زمینی برای پشتیبانی از محصولات آسانسور خانگی است. این بدین معناست که عمق چاهک می‌تواند بسیار محدود باشد و حتی در پروژه‌های نوسازی شما می‌توانید بدون نیاز به حفر چاهک، آسانسور خود را نصب کنید و تنها یک رمپ در کنار درب ورودی قرار دهید.

نیاز به حداقل عمر چاهک همچنین از مسائل مربوط به جمع شدگی آب جلوگیری می‌کند و الزامات مربوط به آیین نامه‌ها را در مناطقی که ممکن است نیاز به شرایط خاص یا ملاحظات دیگری داشته باشند که باعث افزایش هزینه‌ها، پیچیدگی و افزودن مراحل برنامه ریزی می‌شود، تامین کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *