دانستنی های آسانسور

شرکت‌های آسانسور

آسانسور ارزان

شرکت‌های آسانسور متعددی در کشور و در سطح جهان وجود دارند؛ و این باعث می‌شود که افراد برخی از این شرکت‌ها را به گزینه‌های دیگر ترجیح دهند.

در گزارش‌های قبلی، ما به مباحث مرتبط با ایمنی آسانسور، تعمیر و نگهداری و انتخاب آسانسور پرداختیم. این مسائل بدون شک از اهمیت زیادی برخوردار هستند. با این وجود، مسئله اصلی انتخاب شرکت مناسب است. همکاری با شرکتی که مستندات و مجوزهای لازم را در اختیار ندارد، به معنی عدم ایمنی و تعمیر و نگهداری مناسب است.

کدام یک از موارد را باید هنگام انتخاب یک شرکت آسانسور مورد توجه قرار دهید؟

انتخاب یک شرکت آسانسور از بین این طیف گسترده کار دشواری است، اگر بدانید که چه نکاتی را باید مورد توجه قرار دهید،  قیمت آسانسور  شما مناسب‌تر شده و زندگی را برای شما ساده‌تر می‌کند، کار با شرکت‌هایی که اسناد و گواهینامه‌های لازم را دارند، است.

اولین موردی که به هنگام انتخاب یک شرکت باید مورد توجه قرار دهید اسناد و مجوزهای رسمی آن است.

این مدارک عبارتند از:

مجوز تجاری، ضمانت نامه، داشتن نشان استاندارد، گواهی سازگاری خدمات

مزایای نصب آسانسور باری در ساختمان‌های شما

مجوز تجاری سندی است که باید از شهرداری و یا استانداری برای ساختمان‌های مستقر در خارج از مرزهای شهرداری کسب کنید.

ضمانت نامه سندی است که شرکت باید آن را صادر کند و توسط وزارتخانه یا مقامات محلی تایید شود. با توجه به استانداردهای رسمی، مدت زمان ضمانت نامه حداقل باید 2 سال باشد.

داشتن استاندارد نشان می‌دهد که اجزای ایمنی و سایر قسمت‌های آسانسور در چارچوب قوانین آسانسور در شرایطی قرار دارند که تهدیدی برای انسان، محیط زیست و سایر کالاها محسوب نمی‌شوند.

گواهی سازگاری خدمات نشان می دهد که شرکت آسانسور پرسنل، تجهیزات و قطعات یدکی را برای انجام عملیات مونتاژ، نگهداری و ترمیم در طول عمر ضروری اعلام شده، مورد استفاده قرار داده است.

علاوه بر این، تحویل به موقع، تنوع و کیفیت محصول، کارمندان واجد شرایط، کیفیت خدمات و مفهوم خدمات، امتیازاتی است که باید توسط مشتری مورد توجه قرار گیرد.

شرکت آسانسورپادرا دارای گواهینامه ISO، سند ثبت نام صنعتی، گواهی ظرفیت و گواهی ثبت علامت تجاری است. هدف این شرکت حل مشکلات مشتریان در کوتاه‌ترین زمان ممکن از طریق ایمیل و تلفن است.

تصمیم گیری در خصوص ظرفیت وزنی یک آسانسور خانگی

اکثر مدل‌های آسانسور‌های مسکونی دارای ظرفیتی در حدود 500 تا 750 پوند هستند و ظرفیت برخی از آنها تا 1500 پوند نیز افزایش می‌یابد.

آسانسور باربری و مزایای مختلف آن

محدودیت وزنی برای مدل‌های مختلف آسانسور متفاوت است.

آسانسورهای خلاء دارای محدودیت‌های وزنی کمتری هستند. ظرفیت وزنی برخی از آسانسورهای هیدرولیکی مسکونی از 900 پوند شروع می‌شود و ابعاد داخلی آن 36 اینچ تا 48 اینچ یا بزرگتر است. آنها را می‌توانید با درب‌های سبک یا آکاردئونی سفارش دهید.

اگر قصد دارید از آسانسور مسکونی خود برای حمل و نقل صندلی چرخدار استفاده کنید، از وزن صندلی چرخدار همراه با وزن باتری اطمینان حاصل کنید، تا مطمئن شوید وزن کل صندلی چرخدار و کاربر کمتر از ظرفیت آن باشد. شما همچنین می‌توانید از آسانسور مسکونی برای حمل کالاهای سنگین مانند مبلمان، در بین طبقات استفاده کنید، اما اطمینان حاصل کنید وزن قطعه‌ای که قصد جابجایی آن را دارید کمتر از ظرفیت وزنی آسانسور خانه شما باشد.

صفحه مشخصات مدل مورد نظرتان را برای مطلع شدن از ظرفیت وزنی آن مورد بررسی قرار دهید.

یک آسانسور جدید که نیاز به هیچ گونه شفت، گودال یا اتاق کابین ندارد ظرفیت وزنی در حدود 830 پوند دارد و کابین آن نیز دارای یک اندازه استاندارد 52 اینچ و ارتفاع کابین 84 اینچ است. این مدل می‌تواند تا 40 فوت ارتفاع را با 5 ایستگاه پوشش دهد.

یک مدل آسانسور هیدرولیکی ظرفیت وزنی در حدود 1500 پوند دارد و پلت فرم کابین آن 44 اینچ تا 60 اینچ با ارتفاع 96 اینچ است. این مدل می‌تواند مسیر 50 فوتی را با 5 توقف با سرعت 40 فوت در دقیقه طی کند.

نحوه کارکرد آسانسورها در آینده چگونه خواهد بود؟ بخش دو

مدل‌های مختلف مسکونی را که به آنها علاقه‌مند هستید به صورت آنلاین مشاهده کنید و از مشخصات مربوط به ظرفیت وزنی آنها مطلع شوید. اطمینان حاصل کنید که مدل انتخاب شده شما می‌تواند وزن مسافرانی که قصد استفاده از آن را دارند، صندلی چرخدار و سایر مواد قابل حمل در آسانسور را حمل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *