مقالات

نکاتی درباره آسانسور حمل مسافر در ساختمان‌ها

آسانسور حمل مسافر

آسانسور حمل مسافر برای حرکت مردم بین طبقات ساختمان طراحی شده است. این موارد را در زمان انتخاب آن باید در نظر داشته باشید.

مواردی که در زمان انتخاب آسانسور حمل مسافر باید در نظر داشت

هر پروژه و ساختمان الزامات مخصوص به خود را دارد و در زمان تصمیم گیری در انتخاب آن باید به این موارد توجه کرد. شرکتی مانند پادرا را برای  تعمیر و نگهداری آسانسور  انتخاب کنید که خدمات مختلف را به بهترین کیفیت انجام دهد.

ظرفیت آسانسور حمل مسافر

ظرفیت آسانسور حمل مسافر مربوط به فضای در دسترس کابین است. به طور کلی کابین‌های آسانسورهای حمل مسافر از 450 کیلوگرم تا 2500 کیلوگرم در دسترس هستند و ظرفیت بنا به تراکم افراد باید انتخاب شود.

سرعت

به طور کلی آسانسورهای مسافری در ساختمان‌های هشت طبقه یا کم‌تر، با استفاده از نیروی هیدرولیک یا کشش کابل جابجا می‌شوند و می‌توانند به سرعت ۲۰۰ فوت بر دقیقه (1.0 متر در ثانیه) برای انواع هیدرولیک و تا ۵۰۰ فوت بر دقیقه برای انواع کششی با کابل برسد. در ساختمان‌های تا ۱۰ طبقه، انواع کششی و بدون گیربکس می‌توانند تا 500 فوت در دقیقه (2.5 متر بر ثانیه) سرعت بگیرند و در ساختمان‌هایی با بیش از 10 طبقه سرعت آسانسورها از 500 فوت در دقیقه (2.5 متر بر ثانیه) تا 2000 فوت بر دقیقه (10 متر بر ثانیه) می‌رسند.

آسانسورهای حمل تخت

آسانسورهای حمل تخت یک نسخه سفارشی‌تر از آسانسورهای مسافری هستند و می‌توان برای حمل تخت یا تخت‌روان‌ها به علاوه مسافر مورد استفاده قرار گیرند. در بیمارستان‌هایی که دارای آسانسور مخصوص تخت جداگانه و آسانسور مخصوص مسافران هستند، آسانسور تخت معمولا تنها برای بیماران مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بیشتر آسانسورها در ظرفیت ۷۵۰ و ۱۰۰۰ کیلو موجود هستند. اکثر آسانسورهای حمل تخت دارای سرعتی کمی کندتر از سرعت آسانسورهای معمول حمل مسافر هستند، تا باعث شود که بیمار هنگام سوار شدن در آسانسور احساس راحتی کند.

آسانسور سرویس

آسانسور سرویس به طور معمول توسط کارکنان ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. گاهی اوقات، این آسانسورها برای حمل کالا استفاده می‌شوند. بیشتر آسانسورهای خدماتی، کندتر از انواع حمل مسافر هستند.

ابعاد کابین آسانسورهای خدماتی می‌تواند یکسان یا بزرگ‌تر از انواع حمل مسافر باشد، مانند آسانسورهای حمل تخت، اما اکثر آسانسورهای خدمات، به اندازه انواع باربری بزرگ نیستند.

آسانسورهای شیشه‌ای

آسانسورهای شیشه‌ای، معمولا در خارج از ساختمان قرار می‌گیرند. کابین با دیوارهای شیشه‌ای به مسافران اجازه می‌دهد به هنگام جابجایی، بتوانند منظره اطراف را ببینند. این نوع، به فضایی در داخل ساختمان نیاز ندارند و باعث صرفه جویی در فضای داخلی می‌شوند.

شرکت پادرا ارائه کننده تمامی خدمات آسانسور

از مراحل اولیه تا پایان کار را می‌توانید به ما بسپارید و بعد از نصب، ما به بهترین نحو از آسانسورهای شما نگهداری خواهیم کرد.

طراحی و نصب

تیم طراحی و برنامه‌ریزی ما، طراحی آسانسور و فرآیند نصب آن را به بهترین نحو انجام خواهند داد و با چندین دهه تجربه، برای تضمین بهترین راه‌حل و خدمات مناسب آماده است.

هر مشتری، هر ساختمان و هر آسانسور منحصر به فرد بوده و به همین دلیل است که ما هر پیشنهادی را با مشخصاتی که مشتریان در نظر دارند، سفارشی می‌کنیم. طراحان متخصص ما زمانی را صرف صحبت با شما و بررسی مشخصات منحصر به فرد پروژه تا طراحی و برنامه‌ریزی برای ارائه بهترین نتایج ممکن در نظر خواهند گرفت. ما تضمین خواهیم کرد که طراحی و برنامه‌ریزی برای نصب تا کارهای نهایی نصب یک محصول نهایی با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.

بازسازی و مدرن کردن آسانسورهای موجود

ما می‌توانیم هر نوع از آسانسورها را با آخرین فن‌آوری مدرن، نوسازی کنیم. بازسازی برای مدرن کردن آسانسور حمل مسافر، قابلیت اعتماد، راحتی، کارایی، پیروی از کدهای ایمنی را برای مسافران آسانسور، فراهم خواهد کرد. از طریق تیم مدرن‌سازی آسانسور، ما می‌توانیم با دقت شرایط آسانسور شما را با انجام یک بررسی میدانی کامل، ارزیابی کنیم. براساس نتایج این تحقیق، ما توصیه خواهیم کرد که تجهیزات موجود باید تعمیر یا تعویض شوند. تیم ما با مهارت، تخصص و سطح بالای خدمات، پروژه شما را به بهترین نحو انجام خواهد داد. تیم مدرن‌سازی ما مشخصات دقیق، پیشنهادها، طرح بندی و مدیریت پروژه متناسب با مصرف شما را ارائه می‌دهد.

نگهداری از آسانسورها

طرح‌های تعمیر و نگهداری که توسط راه‌حل‌های خدماتی شرکت پادرا ارائه می‌شوند، در عملکرد و طول عمر سیستم شما بسیار کارساز هستند.

یک تکنسین با تجربه، به طور فعال به دنبال مشکلات بالقوه و اجرای کار تعمیر و ارتقاء در طول مراحل تعمیر و نگهداری خواهد بود. این رویکرد پیشگیرانه برای نگهداری از آسانسور، چیزی است که از تعمیرات بزرگ و جایگزینی قطعات اساسی آن جلوگیری می‌کند، که در نهایت باعث صرفه‌جویی در هزینه و جلوگیری از خرابی‌های طولانی می‌شود.

تعمیرات

شرکت آسانسور پادرا در کوتاه‌ترین زمان نسبت به خرابی آسانسورهای شما اقدام خواهد کرد. مرکز پشتیبانی مشتری شرکت پادرا آماده ارائه خدمات تعمیرات، به بهترین نحو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *