دانستنی های آسانسور

همه مواردی که شما باید درباره سیستم‌های آسانسور بدانید

آسانسور

آسانسور یک عامل کلیدی برای شکل گیری شهرهای مدرن است؛ آنها باعث ایجاد یک انقلاب در کل ساختار ساختمان‌ها و چگونگی تعامل افراد با آنها شده‌اند. به عنوان صنعتی که مبتنی بر نوآوری و حل مسائل است، شرکت پادرا همچنان به توسعه راه حل‌های خلاقانه برای رفع نیازها و چالش‌های قرن بیست و یکم ادامه می‌دهد.

با داشتن سابقه طولانی در نصب و راه اندازی، روابط قوی با تمام شرکت‌های بزرگ نگهداری و تعمیر آسانسور و همکاری‌های استراتژیک با شرکت‌های مختلف، توسعه سیستم‌های داخلی آسانسورها را به اولویت اصلی خود تبدیل کرده است. اما ما اجازه نمی‌دهیم که این امر سرعت پیشرفت ما را کم کند؛ نوآوری و پیشرفت مداوم همچنان پایه و اساس شرکت ما است.

سیستم داخلی آسانسور چیست؟

سیستم داخلی آسانسورها شامل پانل‌های مدولار ساخته شده از پانل‌های قفل شونده در یکدیگر است که در بالای یکدیگر قرار می‌گیرند. به لطف این روش نصب آسان که توسط شرکت پادرا انجام می‌شود، می‌توانید این عملیات را در یک زمان کوتاه و با هزینه‌ای اندک انجام دهید. به جای چند روز، آسانسورها می‌توانند تنها در عرض چند ساعت نصب شوند. نصب یک روزه صرفه جویی قابل توجهی در زمان مشتریان به حساب می‌آید و زمان مسدود شدن آسانسورها به حداقل می‌رسد.

سیستم‌های ما امکان بازسازی فضای داخلی آسانسورها را بسیار کارآمد می‌کند که با روش‌های زیر انجام می‌شوند:

قبل از نصب

سیستم‌های مدولار شرکت پادرا نگرانی‌ها و محدودیت‌های وزنی اعمال شده توسط آیین نامه‌ها را در هنگام طراحی داخلی آسانسورها از بین می‌برند. تمام محصولات در تنظیمات نهایی خود مورد آزمایش قرار گرفته‌اند، به طوری که طراحی داخلی آنها مطابق با الزامات و استانداردها است. هر گونه توصیه همراه با وزن محصولات ذکر شده است بنابراین هیچ گونه نیازی به برآورد و تخمین نخواهید داشت.

در هنگام نصب

نه تنها پانل‌های قفل شونده در یکدیگر به سادگی و به سرعت نصب می‌شوند، فرآیند عملیات نیز بسیار صریح و شفاف است، زیرا ما هر گونه وسیله مکانیکی که برای تکمیل فرآیند نصب، افراد به آن نیاز دارند را در اختیار آنها قرار می‌دهیم. این به طور کامل در زمان شما که برای رفت و برگشت به فروشگاه ابزار فروشی باید صرف کنید را صرفه جویی می‌کند. در عین حال ما زیبایی را قربانی سهولت و راحتی نمی‌کنیم. مشتریان می‌توانند از طیف وسیع و مختلفی از مواد با کیفیت، روکش و سبک‌های طراحی مختلف استفاده کنند تا به اهداف طراحی منحصر به فرد خود برسند و ظاهر و جلوه‌ای که می‌خواهند را ایجاد کنند.

چرا فضای داخلی آسانسور مهم است؟

فضای داخلی آسانسورها توسط افراد مختلف دیده می‌شود و در ساختمان‌ها، افراد بعد از گذشتن از لابی باید از آسانسورها استفاده کنند تا بتوانند به طبقه مورد نظر خود برسند. در زمانی که افراد در کابین هستند تمام توجه آنها به طراحی داخلی کابین خواهد بود و به راحتی متوجه نقاط ضعف خواهند شد. کوچکترین اشکال در دیدگاه افراد تاثیر خواهد داشت. می‌توان گفت یکی از محیط‌هایی که تاثیر زیادی بر روی افراد می‌گذارد، کابین آسانسورها هستند.

از طرف دیگر مواد به کار رفته در کابین آسانسورها نیز باید استانداردهای لازم را داشته باشند. این استانداردها برای ایمنی و راحتی استفاده افراد وضع شده‌اند. هر طرحی باید تمام الزامات را در نظر داشته باشد تا بتوان از آن در کابین استفاده کرد. یکی دیگر از مواردی که باید برای مواد به کار رفته در کابین در نظر گرفت، وزن آنها است. نمی‌توان از هر چیزی استفاده کرد، باید وزن آن را در نظر گرفت. استفاده از مواد با وزن بالا، از کارایی آسانسورها خواهد کاست. باید تجهیزات توانایی تحمل این وزن به همراه افراد را داشته باشند. شرکت پادرا همواره از قطعات دارای استاندارد و مرغوب در طراحی‌های خود استفاده می‌کند تا علاوه بر دوام بالا تمامی استانداردها هم رعایت شود.

نحوه کارکرد آسانسورها در آینده چگونه خواهد بود؟ بخش یک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *