دانستنی های آسانسور

همکاری با شرکت مناسب برای اجرای فضای داخلی آسانسور

فضای داخلی آسانسور

هر فروشنده، تأمین کننده یا سازنده مرتبط با طراحی و اجرای فضای داخلی آسانسور ساختمان یا  آسانسور کارگاهی  که با آن کار می‌کنید باید بتواند کیفیت خاص مواد مربوطه را مطابق با استانداردها و فرایندهای مورد نیاز انجام کار به شما ارائه نماید تا از این موضوع اطمینان حاصل کنید که آنها از محصولات با کیفیت بالا در انجام کار مورد نظر شما استفاده می‌کنند.

به عنوان مثال، باید بررسی کنید آیا آنها از استانداردها پیروی می‌کنند، یا این که آنها استاندارد‌های مربوطه و همچنین دستورالعمل‌های مربوط به تولیدکنندگان محصولات را به طور ضعیفی رعایت می‌کنند. به عنوان مثال، توصیه‌های مندرج در استاندارد ASME به شما اطمینان می‌دهد که فضای داخلی آسانسور به درستی و به شکل ایمن طراحی شده و همچنین پیکربندی محصول نهایی برای استفاده، تحت آزمایش‌های لازم قرار گرفته است و سیستم برق اضطراری آسانسور نیز برای آسانسور طراحی و نصب شده و به طور مطلوب کار می‌کند.

علاوه بر این، از شرکت انجام دهنده کار سوال کنید، آیا آنها مشخصات، نقشه‌ها، مدل‌ها، نمودار وزن، نمودارهای مربوط به درجه‌بندی نوع آتش سوزی و سایر منابع را رعایت می‌کنند یا خیر. این اطلاعات شفافیت لازم در ارتباط با انجام پروژه مورد نظر شما را افزایش می‌دهد و شواهد دست اولی را در این مورد فراهم می‌کند که نشان می‌دهد آنها متعهد به رعایت ایمنی و کیفیت مصالح مورد استفاده هستند.

شرکت پادرا در طراحی و اجرای فضای داخلی آسانسور چه نوع پشتیبانی‌هایی را ارائه می‌دهد؟

فهرست مطالب

تعداد آسانسور در هر ساختمان را پیدا کنید بخش یک

آیا شما انتظار دارید مجموعه‌ای از خدمات استثنایی در طول ساخت و یا مدل سازی فضای داخلی آسانسور ساختمان به شما ارائه شود؟ شما باید از شرکت طراح و مجری خود در این مورد سوال کنید تا توضیح دهد که چگونه پروژه را مطابق با نظر شما اجرا می‌کند.

پشتیبانی مشتری

اگر سوال و یا نگرانی در هر مورد از اجرای پروژه مورد نظر خود دارید، می‌توانید با مشاوران شرکت پادرا صحبت کنید، افراد متخصص شما را راهنمایی خواهند کرد و به سوالات شما پاسخگو خواهند بود. ضمناً ما در کل طول اجرای پروژه در کنار شما خواهیم بود، در این صورت مجبور نخواهید بود وقت خود را برای برطرف کردن ابهامات پروژه تلف کنید. اگر در طول انجام پروژه خود قصد دارید در مورد یک موضوع خاص صحبت کنید، به راحتی مدیر پروژه در دسترس خواهد بود تا هماهنگی‌های لازم را برای تأمین نیاز شما در این زمینه انجام دهد.

پشتیبانی در مورد نصب

آیا از شرکت اجرا کننده آسانسور خود انتظار دارید که کابین آسانسور را به تنهایی طراحی و اجرا نماید، یا باید کتابچه‌های آموزشی و منابعی در اختیار داشته باشد تا شما بتوانید از آنها کمک بگیرد، یا با مشورت با شرکت پادرا می‌خواهید طراحی داخلی را انجام دهید؟ در زمینه آموزش شخصی و یا دستورالعمل‌های کتبی از شرکت‌های اجرا کننده طراحی کننده آسانسور بخواهید که پشتیبانی‌های لازم را در این زمینه در مورد نصب کابین و خرابی آسانسور ساختمان انجام دهد.

از دستورالعمل‌ها و کتابچه‌های راهنما، در زمینه استفاده و مراقبت از آسانسور به خوبی مراقبت کنید. اکنون که سرمایه گذاری لازم را در مورد طراحی و اجرای آسانسور ساختمان خود انجام داده‌اید، چگونه می‌توانید حفظ این زیبایی را در طول سال‌ها تضمین کنید؟ شما باید یک کتابچه راهنما در مورد استفاده و مراقبت از محیط داخلی آسانسور ساختمان و همچنین  اطلاعات لازم در مورد روش تمیز کردن و نگهداری از این فضا را تهیه نمایید و به طور مداوم نزد خود نگهداری نمایید.

اعتبار شرکت را در نظر بگیرید

شرکتی که برای طراحی و اجرای آسانسور ساختمان خود انتخاب کرده‌اید، چه میزان شهرت در صنعت خود دارد؟ آیا شرکت فعلی که برای طراحی فضای داخلی آسانسور ساختمان انتخاب کرده‌اید، در رشته فعالیت خود متخصص است؟ آیا این شرکت از مقررات، قوانین و الزامات دستورالعمل‌های قابل اعمال مربوط به فضای داخلی و بیرونی آسانسور اطلاعات کافی دارد؟  آنها چند سال در این زمینه فعالیت کرده‌اند، و یا مجوزهای لازم و تائید شده را در زمینه  تعمیر و نگهداری آسانسور دریافت کرده‌اند؟

آیا این شرکت در زمینه ویژگی‌هایی مانند قابل اعتماد بودن، سازگار بودن، حرفه‌ای بودن و داشتن رفتار دوستانه شهرت لازم را دارد؟ آیا آنها در انجام پروژه خود پشتکار لازم را دارند؟ اگر فردی در انجام کار خود مرتکب اشتباه شود، برخورد این شرکت با او که باعث ایجاد تفاوت خاصی با شرکت‌های دیگر می‌شود، چگونه است؟

ایجاد اعتماد، بخش مهمی از فرایند است و مشتریان یک شرکت برای ایجاد یک فضای زیبا، خوشایند و کاربردی در درون آسانسور برای ساکنان آن ساختمان، به آن شرکت اعتماد می‌کنند. بنابراین، یک شرکت باید شریک خوبی در انجام این پروژه برای مالک ساختمان باشد تا مالک ساختمان بتواند اعتماد لازم را به آن شرکت داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *