دانستنی های آسانسور

پنج نکته برای نصب آسانسور مسکونی هیدرولیک

آسانسور مسکونی هیدرولیک

آسانسور هیدرولیک ایمن‌ترین دستگاه آسانسور خانگی و قابل اطمینان‌ترین گزینه در مواقع اضطراری مانند آتش سوزی و زلزله است. این نوع آسانسور، کارکردی اطمینان‌بخش دارد و در شرایط مختلف کارکردی مطلوب ارائه می‌دهد.

نصب آسانسور مسکونی هیدرولیک مستلزم کاهش فضای خانه شما یا احتمالا اضافه کردن فضا در بیرون خانه برای نصب شفت و سیم کشی آسانسور است. برای پیروی از آیین نامه‌های آسانسور مشخص شده توسط ASME A17.1 و وضعیت موجود شما، آسانسورهای هیدرولیکی نیاز به سیم کشی دارند که با روشنایی و تلفن اضطراری مجهز شده باشد و در وضعیت اضطراری بتواند افراد را به طبقه پایین‌تر برساند.

برای اطمینان از این که آسانسور هیدرولیکی شما از آیین نامه‌های ایمنی پیروی می‌کند و به درستی کار می‌کند، برای نصب آسانسور مسکونی هیدرولیک باید از این نکات پیروی کنید. می‌توانید موارد اضافه‌ای را برای کابین در نظر بگیرید که بر روی قیمت آسانسور تاثیرگذار خواهد بود.

نکاتی در مورد نصب آسانسور مسکونی هیدرولیک

برای نصب آسانسور مسکونی هیدرولیک باید مواردی را انجام داد. همیشه سعی کنید در تمامی مراحل نصب، از استانداردها پیروی کنید تا آسانسوری ایمن داشته باشید.

  1. حفر گودال و محل فرود – اولین قدم در نصب آسانسور هیدرولیکی ایجاد گودال است. یک گودال باید چند فوت زیر تراز همکف یا طبقه زیرزمین خانه حفر شود. پس از حفر گودال، باید سوراخ اضافی حفر شود تا استوانه پیستون را درون آن قرار دهید. پس از حفر و تقویت سوراخ گودال و استوانه، معمولا با استفاده از بتن، می‌توانید محل فرود را مونتاژ کنید.
  2. مونتاژ محل فرود – محل فرود با برش سوراخ‌هایی در دیوارها ایجاد می‌شود که باعث توقف آسانسور در هر طبقه می‌شود. محل فرود بنا به دلایل ایمنی تا زمان اتمام نصب، نباید بارگذاری شود.
  3. ساخت ایستگاه آسانسور – آسانسور می‌تواند به صورت مدولار ساخته شود یا آن را در خارج از خانه و در یک محفظه جداگانه نصب کنید. روش دوم چسباندن ایستگاه به ساختمان است که روشی مناسب برای نصب شفت است. پس از ساخت آسانسور، می‌توانید سیلندر، پیستون و پمپ آن را نیز نصب کنید. پمپ یا در گودال یا اتاق ماشین به صورت جداگانه نصب می‌شود و پس از مونتاژ، به پیستون متحرک نصب می‌شود.

4- ایمن سازی دستگاه آسانسور – پس از نصب آسانسور و پمپ به پیستون، زمان آن است که دستگاه آسانسور را ایمن سازی کرده و نیروی هیدرولیکی را به آن وصل کنید. برای تامین برق باید از اتصالات برق استفاده شود، روغن هیدرولیک اضافه شده به مخزن سیال و لوله کشی نصب شده بین جک آسانسور و واحد برق را به هم ارتباط می‌دهد.

5- به دلایل ایمنی باید قفل درب‌ها، کنترل رطوبت محیط، چراغ اضطراری و ارتباطات و دتکتورهای دود بر روی آسانسور نصب شوند. نصب این موارد به ایمنی آسانسور کمک می‌کنند و در مواقع اضطراری باعث می‌شوند هیچ فردی در آسانسور محبوس نشود.

پس از اتمام این مراحل، آسانسور مسکونی هیدرولیکی شما آماده استفاده است.

عملیات نصب آسانسور مسکونی هیدرولیک را نمی‌توانید خودتان انجام دهید. ما در شرکت آسانسور پادرا به شما در نصب آسانسور کمک می‌کنیم. شرکت پادرا تولید کننده انواع آسانسور مسکونی، تجاری، باری و انواع مختلف آسانسور برای کاربردهای متفاوت، در کوتاه‌ترین زمان، نصب و خدمات نگهداری آسانسور شما را انجام خواهد داد و آماده هستیم تا جدیدترین مدل‌های آسانسور مسکونی هیدرولیکی را در اختیار شما قرار دهیم تا با ضمانت‌های گسترده بتوانید با خیال راحت و با اطمینان، از آنها به مدت طولانی استفاده کنید.

شرکت پادرا یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه آسانسورهای مسکونی هیدرولیکی است که آسانسورهای مسکونی هیدرولیک و همچنین آسانسورهای کششی و پنوماتیکی را با طرح‌های خلاقانه و ایده‌آل برای خانه، شرکت و ساختمان تجاری شما ارائه می‌دهد. تمامی محصولاتی که ارائه می‌دهیم، از پیشرفته‌ترین محصولات روز بوده و دوام بالا در کنار کارکردی ایده‌آل دارند.

آسانسور چیست؟ همه چیز در مورد آسانسور | معرفی اجزای اسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *