دانستنی های آسانسور

چه ساختمان‌هایی به آسانسور تجاری نیاز دارند

آسانسور تجاری

همه ساختمان‌های تجاری بیش از دو طبقه باید به یک آسانسور تجاری مجهز باشند تا مشتریان و ارباب رجوع‌ها بتوانند به راحتی در ساختمان تردد کنند. اگر می‌خواهید برای کسانی که مشکل دارند، استفاده از ساختمان تجاری شما آسان باشد، حتی برای ساختمان‌های دو طبقه هم باید از آسانسور استفاده کنید. ساختمان شما به یک آسانسور تجاری نیاز دارد، اگر افرادی که از لحاظ فیزیکی مشکلی دارند باید از آن استفاده کنند، یا ساختمان دارای ترافیک و تردد بالا است و یا واحدهای تجاری موجود در آن، کارمندان زیادی دارند. در ساختمان‌های تجاری نگهداری و تعمیر آسانسور را جدی بگیرید تا از هزینه‌های اضافه جلوگیری شود.

رونق کسب‌وکار با آسانسور تجاری

اگر ساختمان تجاری شما هر کدام از موارد زیر را دارد، به یک آسانسور تجاری نیاز دارید. در این نوع از ساختمان‌ها آسانسور باید به تمامی طبقات سرویس دهد.

تردد افراد با مشکل فیزیکی

به لحاظ کلی، افرادی که از نظر فیزیکی مشکلی دارند و یا معلول هستند و نمی‌توانند با اطمینان از پله‌ها عبور کنند، باید سوار آسانسور شوند تا به طبقه مورد نظر خود برسند. برای شرکت‌هایی که در درجه اول با افرادی با مشکلات فیزیکی کار می‌کنند، یک آسانسور در ساختمان تجاری یک اجبار است. نبود آسانسور، به طور فیزیکی بازدیدکنندگان و کارکنان را به چالش می‌کشد و کارکنان بیش از آن سپاسگزار خواهند بود که یک آسانسور برای رفتن از طبقه A به طبقه B وجود دارد.

وجود تردد بالای مراجعه کننده

اگر ساختمان تجاری شما ترافیک بالایی را تجربه می‌کند، یک آسانسور تجاری را باید برای ساختمان در نظر بگیرید. تردد افراد در پله‌ها باعث ازدحام می‌شود و این شلوغی، در روند کار ساختمان تجاری شما اخلال ایجاد خواهد کرد. با استفاده از آسانسور، هر فردی در طبقه‌ای که باید خدمات دریافت کند، حضور خواهد داشت. استفاده از آسانسور باعث نظم دادن به عبور و مرور می‌شود و قسمت‌های عمومی ساختمان مانند لابی، شاهد ازدحام بالا نخواهند بود. اگر افراد به راحتی بتواند در عین حال شلوغی، کارهای خود را انجام دهند، تجربه خوبی از ساختمان تجاری شما خواهند داشت و به راحتی باز هم خواهند آمد.

داشتن کارمندان زیاد

اعضای پرسنل که به طور مداوم بین طبقات رفت و آمد می‌کنند، اگر بخواهند از پله‌ها استفاده کنند دیرتر کارهای خود را می‌توانند انجام دهند. یک آسانسور تجاری به کارکنان کمک خواهد کرد تا بین طبقات، سالم و به سرعت حرکت کنند. حتی اگر نیاز دیگری برای نصب آسانسور، به جز کمک به کارمندان وجود ندارد، هنوز دلیل کافی برای توجیه نصب یکی از آنها وجود دارد. کارکنان خوشحال، به معنای یک کسب‌وکار سازنده و موفق خواهد بود. وقتی انرژی آنها می‌تواند برای کارهای مهم‌تر و مرتبط با کار ذخیره شود، چرا کارمندان را روی پله‌ها نگه دارید؟

دلایل بسیاری وجود دارند که نصب آسانسور تجاری را توجیه می‌کنند و صاحبان کسب‌وکار باید به جز دلایل بالا، موارد دیگری را هم در نظر بگیرند. حتی اگر مراجعه کنندگانی که دارای معلولیت هستند، در ساختمان تجاری شما خدماتی را دریافت نمی‌کنند، یا کارمندان زیادی در واحدهای مختلف آن مشغول به کار نیستند و یا تردد بالایی در آن نیست، استفاده از آسانسور را باید در نظر داشته باشید. اندازه مناسب و طراحی کابین آسانسور هم موارد مهمی هستند که دید افراد را نسبت به ساختمان شما بهتر می‌کند.

 نصب آسانسور می‌تواند به نفع تمام افرادی باشد که مجبور به بالا رفتن از چندین طبقه در ساختمان شما هستند. در تمامی ساختمان‌های تجاری و اداری بارهایی سبک وزن با حجم بالا به طبقات مختلف منتقل می‌شوند که اگر آنها از طریق پله‌ها جابجا شوند، نظم ساختمان مختل می‌شود.

با شرکت آسانسور پادرا تماس بگیرید تا مشاوران و کارشناسان ما، شما را در انتخاب مناسب‌ترین آسانسور، راهنمایی کنند. در شرکت آسانسور پادرا تمامی محصولات با رعایت تمامی استانداردها و موارد امنیتی ساخته شده و ارائه می‌شود.

نگهداری صحیح آسانسور چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *