دانستنی های آسانسور

3 دلیل کلیدی برای انتخاب طراحی آسانسور تجاری شما

آسانسور

هنگامی که ساختمان‌ها پس از چندین سال بازسازی می‌شوند، کابین آسانسور اغلب نادیده گرفته می‌شود. اگر شما قصد سرمایه گذاری در بازسازی ساختمان خود دارید، قطعا نمی‌خواهید کابین آسانسور شما با فضای جدید نامانوس باشد. شما چیزی را می‌خواهید که با محیط اطراف شما سازگار باشد و به آن معنا دهد. آسانسورهای باری می‌توانند چندین سال به طور مستمر بارهای سنگینی را حمل کنند و این باعث می‌شود کابین آنها ظاهر خشنی داشته باشند.

برای اطمینان از این که آسانسور شما در شرایط مناسبی قرار دارد، باید کاربری روزانه، طراحی ساختمان و بودجه خود را در نظر بگیرید. یکی از مولفه‌هایی که در  قیمت آسانسور   تاثیر دارد طرح، شکل و مواد سازنده کابین آن است. از انواع ساده و ارزان آن تا مدل‌های لوکس در دسترس هستند و شما می‌توانید هر کدام که مناسب کاربری مورد نظرتان است را انتخاب کنید.  

کاربری روزانه و هدف از نصب آسانسور

بعضی از سطوح دوام بیشتری دارند و کاربرد بهتری در مقایسه با سایرین دارند. اگر آسانسور شما فقط کارمندان اداری را در یک ساختمان اداری معمولی جابجایی می‌کند و تعداد دفعات استفاده محدود است، مسئله سرعت بالا ممکن است چندان اهمیتی برای شما نداشته باشد. از سوی دیگر، یک پارکینگ عمومی یا یک مجتمع فروشگاهی چند طبقه ممکن است مسافران با اشتیاق‌تر و زیادتری را داشته باشد. برای این کاربردها، مواد مقاوم در برابر تخریب گزینه مناسب‌تری خواهند بود. ما دارای سطوح جذاب زیادی هستیم که دوام بالایی دارند و می‌توانند با نظر و سلیقه شما هماهنگ شوند.

ما همچنین دارای گزینه‌های زیادی برای کابین آسانسور باری، خدماتی و مسافری هستیم. ما می‌توانیم کفپوش‌های سنگین غیرقابل لغزش و پانل‌های فلزی مقاوم در برابر تخریب را برایتان نصب کنیم. کابین‌های آسانسور ما می‌توانند برای حمل بارهای روزانه کامیونهای سنگین، مبلمان بزرگ و تجهیزاتی که به داخل و خارج از ساختمان حرکت می‌کنند، مورد استفاده قرار بگیرند.

اگر یک کابین چند منظوره نیاز دارید که برای مصارف عمومی و سرویس دهی استفاده می‌شوند، ما می‌توانیم قلاب‌هایی را بر روی پانل‌های دیواری نصب کنیم و از صفحات قابل جابجایی برای محافظت از بدنه کابین استفاده کنیم. ما همچنین از تنظیمات مختلف ریلی و سپر بهره می‌بریم که بهترین حفاظت را از پانل‌های اسکوتر، صندلی چرخدار و واکر را ارائه می‌دهند.

هماهنگی با طراحی ساختمان

این که آیا ساختمان شما مدرن و یا تاریخی است، آسانسورهای شما باید جلوه و احساس مشابهی نسبت به ساختمان داشته باشند. با توجه به طراحی کابین، گزینه‌های نورپردازی، دکوراسیون دیوار و ریل، عناصری که برای آسانسور انتخاب می‌کنید، یک محیط پیوسته و دلنشین که به خوبی طراحی شده است را برای شما به ارمغان می‌آورد.

بودجه

قبل از این که تصمیم خود را برای انتخاب یک سیستم آسانسور سفارشی بگیرید، بودجه می‌تواند یکی از ملاحظات جدی باشد. مشابه طراحی‌های کاملا سفارشی، کابین‌های آسانسور خاص می‌تواند یک گزینه گران باشد، آنها می‌توانند با روکش‌هایی مانند برنز، فولاد ضد زنگ، چوب سخت یا سنگ عرضه شوند. بسیاری از گزینه‌های پیش ساخته شیک با قیمت‌های مناسب نیز وجود دارند.

شرکت آسانسور پادرا آسانسور‌های زرق و برق داری را ارائه می‌دهد که برای بسیاری از ساختمان‌های مختلف طراحی شده‌اند. از فضای تجاری تا صنعتی و حتی مسکونی، ما پاسخگوی تمام نیازهای خاص ساختمان شما خواهیم بود و به شما کمک می‌کنیم تا یک سیستم آسانسور طراحی کنید که برای شما مفید بوده و چندین سال کارآیی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *