شرکت اسانسور پادرا

شرکت آسانسور پادرا

بهترین شرکت در اجرا و نصب آسانسور
تعمیر و نگه داری آسانسور در ایران

ثمره ۱۲ سال تجربه و دانش ما
شرکتهای خصوصی و دولتی که افتخار همکاری با آن ها را داریم

کار ما خدمت رسانی به کلیه ارگان ها، اشخاص حقیقی و حقوقی مبتنی بر دانش روز دنیا و با رویکرد سریع، اقتصادی، حرفه ای می باشد.

لطفا نمونه کارها را با دقت بررسی فرمائید.

خدمات اسانسوری پادرا

با ما در کانون تکنولوژی و ایمنی باشید

برندهای روز آسانسور دنیا

برندهای که ما از آنها استفاده می کنیم و آسانسور شما را تضمین می کنیم

صدای مشتریان ما بشنوید

نظرات مشتریان ما در پادرا

صدای مشتریان ما بشنوید

نظرات مشتریان ما در پادرا

نمونه کارهای ما

هنر ذهن و دست مهندسین و متخصصین ما

مجوزها و افتخارات ما
تیم خبره ما

ما در کنار هم جمع شده ایم تا بهترین خدمات را به شما ارائه کنیم

باشگاه مشتریان


    بیشتر بدانیم

    آگاهی در مورد آسانسورها

    بهترین راه حل برای برای اطمینان خاطر از روند کار و سلامت آسانسور، استفاده از سرویس و تعمیر و نگهداری مستمر آسانسور به همراه بازسازی یا اورهال دوره ای و دریافت تاییدیه استاندارد آسانسور می باشد و تنها شرکت های آسانسور دارای مجوز پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت صمت می توانند برای آسانسور شما درخواست بازرسی فنی دهند و با اصلاح موارد عدم تطابق تاییدیه سلامت آسانسور شما را دریافت کنند.

    با دریافت این تاییدیه شما می توانید از وضعیت و سلامت تمامی قطعات جزیی و کلی آسانسور خود اطمینان حاصل کنید و بصورت روتین و حداقل ماهانه یکبار آسانسور شما توسط شرکت آسانسور مربوطه بازدید فنی و سرویس و نگهداری می گردد که این امر برای همیشه خیال شما را از مخاطرات آسانسورتان راحت می کند.
    شرکت فنی و مهندسی آسانسور اوج گستران پادرا دارای پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت صمت و عضویت دائم اتحادیه و سندیکای آسانسور ، مفتخر است سال ها در امر استاندارد سازی و دریافت تاییدیه استاندارد آسانسور و انجام تمامی خدمات طراحی-مونتاژ-تعمیر- اورهال – بازسازی – سرویس و نگهداری پیش قدم بوده و در اسرع وقت با حداقل هزینه و بالاترین ایمنی همواره مشتریان خود را در این امر همراهی کرده است