خدمات آسانسور

تعمیر و نگهداری آسانسور

تعمیر و نگهداری و خدمات​

تعمیر و سرویس آسانسور

تعمیر آسانسور

تعمیر و سرویس آسانسور باید چند وقت یک بار انجام شود؟ برای جلوگیری از خطرات غیر قابل جبران جانی و مالی باید به آسانسور ها توجه بیشتری داشت، معمولا به صورت استاندارد هر آسانسور باید حداقل 1 ماه یک بار مورد برسی قرار گیرد و در صورت نیاز سرویس و تعمیرات لازم توسط شرکت های سرویس و نگهداری آسانسور انجام شود.

هر چند شاید مشکلات موجود در آسانسور از دید شما بسیار کوچک و غیر مهم باشند، اما سرویس و تعمیر اشکالات موجود در آسانسور حتی کوچکترین اشکالات را نباید به روز ها و ماه های آینده موکول کنید، این اشکالات و خرابی ها در آسانسور باید هر چه سریعتر رفع شود.

قیمت تعمیر و سرویس آسانسور

تعرفه و قیمت سرویس و تعمیرات آسانسور در سال 1400 چقدر است؟ تعرفه و هزینه تعمیر و سرویس آسانسور آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی در این سال ها شاهد نوسانات بسیار زیادی بوده، به همین خاطر برای اطلاع از قیمت و هزینه های دقیق می توانید با شماره شرکت تعمیر و سرویس آسانسور در تهران، شرکت اوج گستران پادرا تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت  لیست قیمت سرویس نگهداری آسانسور تا انتهای  مقاله با ما باشید

دلایل خرابی در آسانسور چیست؟ 

  • قطع شدن برق آسانسور،
  • خرابی چشمی آسانسور،
  • خرابی کلید و دکمه آسانسور،
  • خرابی قفل درب آسانسور،
  • خرابی درایو آسانسور،
  • خرابی درب آسانسور،
  • خرابی کفشک آسانسور و
  • خرابی موتور آسانسور

بیشترین خرابی های گزارش شده در آسانسور ها است که هر کدام از این خرابی ها دلایل خود را دارند، اما آسانسور ها بیشتر به دلیل  استفاده های غیر استاندارد دچار خرابی می شوند. یکی از عمده دلایل ایجاد اختلال در کارکرد درست آسانسور استفاده برای حمل اسباب و اثاثیه منزل و یا بارها سنگین غیر مجاز است، که هم به کابین آسانسور و هم موتور و سایر بخش ها آسیب های سنگینی وارد میکند.

یکی دیگر از دلایل مهم خرابی در آسانسور بی توجهی به ظرفیت و توان آسانسور است، متاسفانه بی توجهی زیادی به ظرفیت آسانسور ها می شود به طوری که گاهی دیده شده که در آسانسور های با ظرفیت 4 نفر، افراد با تعداد به مراتب بیشتر از 4 نفر  وارد آسانسور شده اند، و این خود هم میتواند خطرات جدی جانی به همراه داشته باشد و هم باعث ایجاد مشکل در کارکرد و خرابی آسانسور شود.

مدت زمان تعمير و سرويس آسانسور چقدر است؟

مدت زمان سرویس آسانسور چقدر است ؟ جواب اين سوال تا حد زيادی به شركت ارائه دهنده خدمات سرويس و نگهداری آسانسور و كادر فنی آن و البته تشخيص دقيق و سريع نوع خرابی آسانسور و قطعات مورد نياز و تونايی فنی كارشناسان شركت سرويس و نگهدار در رفع خرابی بستگی دارد، بطور كلی خرابی های معمول در آسانسور را ميتوان كمتر از 2 ساعت كار تشخيص و رفع گردد كه مجددا متذكر ميگردد بستگی به سرويس دهی شركت آسانسور دارد. ذكر اين نكته حائظ اهميت است كه خيلی از خرابی های آسانسور را ميتوان در زمان سرويس و نگهداری ماهانه تشخيص داد و با اقدامات پيشگيرانه از توقف و مشكلات در آينده جلوگيری كرد.

معرفی شرکت پادرا با 12 سال سابقه درخشان در ارائه خدمات آسانسور

شرکت مهندسی اوج گستران در زمینه تعمیر و نگهداری آسانسور، سرویس آسانسور ، رفع خرابی آسانسور ارائه بهترین خدمات را دارد و خدمات کامل و تخصصی در طراحی، ساخت، نگهداری، تعمیر و نگهداری انواع آسانسور  دارد.

بهترین شرکت آسانسور در تهران از نظر مشتریان عزیزمان، خوشبختانه با ارائه خدمات حرفه ای شرکت اوج گستران پادرا توانسته ایم رضایت مشتریان خود با بالاترین حد رضایت ممکن جلب کنیم، به طوری که بیشتر مشتریان فعلی ما با معرفی مشتریان قدیمی که هنوز هم با ما همراه هستند با شرکت ما آشنا شده اند، ما همواره اولویت خود را کیفیت در خدمات و رضایت مشتری قرار داده ایم.

هنگامی که شما نیاز به کمک حرفه ای جهت سرویس آسانسور از یک شرکت خدمات آسانسور دارید، شاید انتخاب یک شرکت که (متعهد و متخصص در عین حال با هزینه مقرون به صرفه و اقتصادی باشد) و شما را به دردسرهای مرسوم که بعضا برای برخی شهروندان که گرفتار آن میشوند کمی سخت باشد.نگران نباشید ما شما رو راهنمایی میکنیم، برای انتخاب شرکت آسانسور مناسب جهت سرویس آسانسور، تعمیر آسانسور با پارامترهای ذکر شده فوق، شما باید در ابتدا به سابقه تاسیس شرکت دقت فرمائید حداقل بالای ده سال، دوم عضویت اتحادیه و سندیکای آسانسور و پله برقی، سوم و از همه مهمتر داشتن پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت صمت، چهارم به روز بودن شرکت از لحاظ نرم افزارهای دو سویه (شرکت و مشتری)،ابزار آلات دقیق و امروزی، سرویسکاران مجرب و آموزش دیده و در نهایت سرتیم و سرپرست متعهد و پاسخگو.

به لطف خدا این شرکت توانسته تا به امروز گام مهمی در جهت رشد و تعالی خود در زمینه های فوق به کمک مشتریان خوب و وفادار خود بردارد، که همواره با نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود سهم عظیمی در این رشد و بالندگی داشتند.

هنگامی که شما نیاز به کمک حرفه‌ای جهت سرویس آسانسور از یک شرکت خدمات آسانسور دارید، اگر از خدمات یک شرکت معتبر و با سابقه استفاده نمایید؛ طبعا دچار مشکلات پیشبینی نشده بسیار کمتری خواهید شد. اما به هر حال، چنانچه می‌خواهید در چنین شرایطی نگران یافتن یک تیم متخصص و با تجربه نباشید؛ بهتر است همین امروز با ما تماس بگیرید؛ و از خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور توسط شرکت مهندسی اوج گستران استفاده نمایید.

مشاهده رزومه اوج گستران پادرا

سرویس و نگهداری آسانسور

مسئولیت اصلی ما تعمیر و نگهداری آسانسور و سرویس آسانسور است.

ما سال‌ هاست که در این حوزه تخصصی فعالیت می‌کنیم و به همین دلیل هم تجربه بالایی در تعمیر و سرویس آسانسور داریم.

تجربه سال‌ها کار کردن و برخورد با انواع مشکلات آسانسورهای گوناگون و خرابی آسانسور ، باعث شده است که مطمئن باشیم؛ شما در نهایت از خدمات ما رضایت کامل خواهید داشت.

در طول این سال‌ها تکنسین‌های ما انواع آسانسورها و تمام حالات خرابی آسانسور را مشاهده کرده

و با اطمینان بسیار بالا و بدون آزمون و خطا، با کم‌ترین هزینه ممکن، مشکل ایجاد شده را برطرف خواهند کرد.

برای دانلود لیست سرویس و نگهداری آسانسور فایل زیر را دانلود و مشاهده نمایید:

دانلود فایل چک لیست سرویس و نگهداری آسانسور

تعمیر و نگهداری آسانسور در تمامی نقاط تهران

تعمیر و نگهداری آسانسور در هر نقطه از تهران، شمال تهران، غرب تهران، شرق تهران و جنوب تهران.

حضور سریع متخصصین اوج گستران پادرا در محل شما

ما همچنین یک شرکت ساختمانی کاملا مجهز هستیم که می تواند با شما کار کند تا یک آسانسور سفارشی برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد ساختمان خود ایجاد کنید. هر ساختمانی دارای نیازهای ویژه‌ای است؛ و تشخیص آسانسور مناسب برای رفع این نیازها، نیازمند دانش و تخصص در زمینه تجهیزات آسانسور و همچنین اصول ساخت و ساز دارد. ما با تسلط بر هر دو حوزه، پیشنهاد بسیار مناسبی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اگر شما یک آسانسور مسکونی، اداری، کارگاهی یا هیدرولیک دارید که نیاز به سرویس آسانسور دارد، یا اگر به دنبال حرفه‌ای های واجد شرایط هستید تا طراحی و ساخت یک دستگاه آسانسور سفارشی را انجام دهید! همین امروز با ما تماس بگیرید. درخواست‌های شما که احتمالا از سوی سایر شرکت‌ها قابل طراحی و اجرا نبوده است را به بهترین شکل ممکن انجام خواهیم داد.

[irp posts=”4302″ name=”تعمیر کار آسانسور {سرویس کار آسانسور}”]

خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور

ما مشتاقانه منتظریم تا شما را با بهترین محصولات و خدماتی که صنعت ما در رابطه با سرویس یا تعمیر آسانسور ارائه می دهد آشنا کنیم! خدماتی که می‌تواند سطح بسیار متفاوتی از کیفیت را در زمینه انواع دستگاه‌های بالابر و آسانسور در اختیار شما قرار دهد.

در شرکت مهندسی اوج گستران آسانسور شما با بیشترین مراقبت و پشتیبانی نصب و نگهداری خواهد شد. همچنین خدمات ما به همراه ارائه راه‌حل‌های مقرون به صرفه، مستحکم و کارآمد ارائه می‌شود. تضمین کیفیت خدمات و ارائه تضمین‌ها لازم و خدمات پس از فروش، از جمله ویژگی‌هایی است که خیال شما را از بابت دریافت خدماتی با کیفیت و مطمئن آسوده می‌کند.

چند نکته مهم درباره تعمیر و نگهداری  آسانسور

نگهداری از آسانسور یک کار دائمی و همیشگی است. به این معنا که اگر می‌خواهید خرابی آسانسور پیش نیاید باید به صورت ماهانه از خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور استفاده کنید. این کار باعث ایجاد اطمینان از امنیت و عملکرد درست آسانسور می‌شود.

[irp posts=”3231″ name=”پیشگیری از خرابی آسانسور”]

در این بازبینی‌های ماهانه موارد زیادی مورد توجه قرار می‌گیرد. در درجه اول تست و بازبینی سیم بکسل‌ها و پاراشوت، بررسی هم سطح بودن طبقات، روغن کاری ریل‌ها، آچارکشی پیچ و اتصالات، بررسی تابلو فرمان و موتور گیربکس آسانسور، درب ها و قطعات مصرفی آنها،سری ایمنی کامل دستگاه از پائین تا بالای چاه طبق چک لیست اداره استاندارد (آشنایی با استاندارد ادواری کلیک کنید) و در نهایت بررسی وضعیت کابین از نظر موارد گوناگون، از جمله نکاتی است که تکنسین شما باید به آن توجه کند.

سوالات متداول تعمیر نگهداری

لیست قیمت سرویس نگهداری آسانسور

اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *