تعمیر و نگهداری آسانسور

تعمیر و سرویس آسانسور

تعمیر آسانسور :

شرکت مهندسی اوج گستران در زمینه تعمیر و نگهداری آسانسور ، سرویس آسانسور ، رفع خرابی آسانسور ارائه بهترین خدمات را دارد و خدمات کامل و تخصصی در طراحی، ساخت، نگهداری، تعمیر و نگهداری انواع آسانسور  دارد.

هنگامی که شما نیاز به کمک حرفه ای جهت سرویس آسانسور از یک شرکت خدمات آسانسور دارید، شاید انتخاب یک شرکت که (متعهد و متخصص در عین حال با هزینه مقرون به صرفه و اقتصادی باشد) و شما را به دردسرهای مرسوم که بعضا برای برخی شهروندان که گرفتار آن میشوند کمی سخت باشد.نگران نباشید ما شما رو راهنمایی میکنیم، برای انتخاب شرکت آسانسور مناسب جهت سرویس آسانسور، تعمیر آسانسور با پارامترهای ذکر شده فوق، شما باید در ابتدا به سابقه تاسیس شرکت دقت فرمائید حداقل بالای ده سال،دوم عضویت اتحادیه و سندیکای آسانسور و پله برقی، سوم و از همه مهمتر داشتن پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت صمت، چهارم به روز بودن شرکت از لحاظ نرم افزارهای دو سویه (شرکت و مشتری)،ابزار آلات دقیق و امروزی، سرویسکاران مجرب و آموزش دیده و در نهایت سرتیم و سرپرست متعهد و پاسخگو.

به لطف خدا این شرکت توانسته تا به امروز گام مهمی در جهت رشد و تعالی خود در زمینه های فوق به کمک مشتریان خوب و وفادار خود بردارد، که همواره با نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود سهم عظیمی در این رشد و بالندگی داشتند.

هنگامی که شما نیاز به کمک حرفه‌ای جهت سرویس آسانسور از یک شرکت خدمات آسانسور دارید، اگر از خدمات یک شرکت معتبر و با سابقه استفاده نمایید؛ طبعا دچار مشکلات پیشبینی نشده بسیار کمتری خواهید شد. اما به هر حال، چنانچه می‌خواهید در چنین شرایطی نگران یافتن یک تیم متخصص و با تجربه نباشید؛ بهتر است همین امروز با ما تماس بگیرید؛ و از خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور توسط شرکت مهندسی اوج گستران استفاده نمایید.

مشاهده رزومه اوج گستران پادرا

سرویس و نگهداری آسانسور

مسئولیت اصلی ما تعمیر و نگهداری آسانسور و سرویس آسانسور است.ما سال‌ هاست که در این حوزه تخصصی فعالیت می‌کنیم و به همین دلیل هم تجربه بالایی در تعمیر و سرویس آسانسور داریم. تجربه سال‌ها کار کردن و برخورد با انواع مشکلات آسانسورهای گوناگون و خرابی آسانسور ، باعث شده است که مطمئن باشیم؛ شما در نهایت از خدمات ما رضایت کامل خواهید داشت. در طول این سال‌ها تکنسین‌های ما انواع آسانسورها و تمام حالات خرابی آسانسور را مشاهده کرده و با اطمینان بسیار بالا و بدون آزمون و خطا، با کم‌ترین هزینه ممکن، مشکل ایجاد شده را برطرف خواهند کرد.

تعمیر و سرویس آسانسور
تعمیر آسانسور
سرویس آسانسور

ما همچنین یک شرکت ساختمانی کاملا مجهز هستیم که می تواند با شما کار کند تا یک آسانسور سفارشی برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد ساختمان خود ایجاد کنید. هر ساختمانی دارای نیازهای ویژه‌ای است؛ و تشخیص آسانسور مناسب برای رفع این نیازها، نیازمند دانش و تخصص در زمینه تجهیزات آسانسور و همچنین اصول ساخت و ساز دارد. ما با تسلط بر هر دو حوزه، پیشنهاد بسیار مناسبی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اگر شما یک آسانسور مسکونی، اداری، کارگاهی یا هیدرولیک دارید که نیاز به سرویس آسانسور دارد، یا اگر به دنبال حرفه‌ای های واجد شرایط هستید تا طراحی و ساخت یک دستگاه آسانسور سفارشی را انجام دهید! همین امروز با ما تماس بگیرید. درخواست‌های شما که احتمالا از سوی سایر شرکت‌ها قابل طراحی و اجرا نبوده است را به بهترین شکل ممکن انجام خواهیم داد.

خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور

ما مشتاقانه منتظریم تا شما را با بهترین محصولات و خدماتی که صنعت ما در رابطه با سرویس یا تعمیر آسانسور ارائه می دهد آشنا کنیم! خدماتی که می‌تواند سطح بسیار متفاوتی از کیفیت را در زمینه انواع دستگاه‌های بالابر و آسانسور در اختیار شما قرار دهد.

در شرکت مهندسی اوج گستران آسانسور شما با بیشترین مراقبت و پشتیبانی نصب و نگهداری خواهد شد. همچنین خدمات ما به همراه ارائه راه‌حل‌های مقرون به صرفه، مستحکم و کارآمد ارائه می‌شود. تضمین کیفیت خدمات و ارائه تضمین‌ها لازم و خدمات پس از فروش، از جمله ویژگی‌هایی است که خیال شما را از بابت دریافت خدماتی با کیفیت و مطمئن آسوده می‌کند.

چند نکته مهم درباره تعمیر و نگهداری  آسانسور

نگهداری از آسانسور یک کار دائمی و همیشگی است. به این معنا که اگر می‌خواهید خرابی آسانسور پیش نیاید باید به صورت ماهانه از خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور استفاده کنید. این کار باعث ایجاد اطمینان از امنیت و عملکرد درست آسانسور می‌شود.

در این بازبینی‌های ماهانه موارد زیادی مورد توجه قرار می‌گیرد. در درجه اول تست و بازبینی سیم بکسل‌ها و پاراشوت، بررسی هم سطح بودن طبقات، روغن کاری ریل‌ها، آچارکشی پیچ و اتصالات، بررسی تابلو فرمان و موتور گیربکس آسانسور، درب ها و قطعات مصرفی آنها،سری ایمنی کامل دستگاه از پائین تا بالای چاه طبق چک لیست اداره استاندارد (آشنایی با استاندارد ادواری کلیک کنید) و در نهایت بررسی وضعیت کابین از نظر موارد گوناگون، از جمله نکاتی است که تکنسین شما باید به آن توجه کند.

دلایل خرابی آسانسور

در نهایت هزینه‌های خرابی آسانسور و نگهداری و سرویس آسانسور، به موارد گوناگونی بستگی دارد. از جمله این موارد، می‌توان به عمر و کیفیت ساختمان، نوع آسانسور،ترافیک آسانسور،کاربری آسانسور و انتظارات مشتری توجه کرد.

آخرین مقالات

سبد خرید