تعمیر و سرویس آسانسور

تعمیر آسانسور :

شرکت مهندسی اوج گستران در زمینه تعمیر و نگهداری آسانسور ، سرویس آسانسور ، رفع خرابی آسانسور ارائه بهترین خدمات را دارد و خدمات کامل و تخصصی در طراحی، ساخت، نگهداری، تعمیر و نگهداری انواع آسانسور  دارد.

هنگامی که شما نیاز به کمک حرفه ای جهت سرویس آسانسور از یک شرکت خدمات آسانسور دارید با ما تماس بگیرید

هنگامی که شما نیاز به کمک حرفه‌ای جهت سرویس آسانسور از یک شرکت خدمات آسانسور دارید، قابل پیشبینی نیست. البته اگر از خدمات یک شرکت معتبر و با سابقه استفاده نمایید؛ طبعا دچار مشکلات پیشبینی نشده بسیار کمتری خواهید شد. اما به هر حال، اگر می‌خواهید در چنین شرایطی نگران یافتن یک تیم متخصص و با تجربه نباشید؛ بهتر است همین امروز با ما تماس بگیرید؛ و از خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور توسط شرکت مهندسی اوج گستران استفاده نمایید.

سرویس و نگهداری آسانسور

مسئولیت اصلی ما تعمیر و نگهداری آسانسور و سرویس آسانسور است.ما سال‌ هاست که در این حوزه تخصصی فعالیت می‌کنیم و به همین دلیل هم تجربه بالایی در تعمیر و سرویس آسانسور داریم. تجربه سال‌ها کار کردن و برخورد با انواع مشکلات آسانسورهای گوناگون و خرابی آسانسور ، باعث شده است که مطمئن باشیم؛ شما در نهایت از خدمات ما رضایت کامل خواهید داشت. در طول این سال‌ها تکنسین‌های ما انواع آسانسورها و تمام حالات خرابی آسانسور را مشاهده کرده و با اطمینان بسیار بالا و بدون آزمون و خطا، با کم‌ترین هزینه ممکن، مشکل ایجاد شده را برطرف خواهند کرد.

تعمیر و سرویس آسانسور
تعمیر آسانسور
سرویس آسانسور

ما همچنین یک شرکت ساختمانی کاملا مجهز هستیم که می تواند با شما کار کند تا یک آسانسور سفارشی برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد ساختمان خود ایجاد کنید. هر ساختمانی دارای نیازهای ویژه‌ای است؛ و تشخیص آسانسور مناسب برای رفع این نیازها، نیازمند دانش و تخصص در زمینه تجهیزات آسانسور و همچنین اصول ساخت و ساز دارد. ما با تسلط بر هر دو حوزه، پیشنهاد بسیار مناسبی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اگر شما یک آسانسور کارگاهی یا هیدرولیک دارید که نیاز به سرویس آسانسور دارد، یا اگر به دنبال حرفه‌ای های واجد شرایط هستید تا طراحی و ساخت یک دستگاه آسانسور سفارشی را انجام دهید! همین امروز با ما تماس بگیرید. درخواست‌های شما که احتمالا از سوی سایر شرکت‌ها قابل طراحی و اجرا نبوده است را به بهترین شکل ممکن انجام خواهیم داد.

خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور

ما مشتاقانه منتظریم تا شما را با بهترین محصولات و خدماتی که صنعت ما در رابطه با سرویس یا تعمیر آسانسور ارائه می دهد آشنا کنیم! خدماتی که می‌تواند سطح بسیار متفاوتی از کیفیت را در زمینه انواع دستگاه‌های بالابر و آسانسور در اختیار شما قرار دهد.

در شرکت مهندسی اوج گستران آسانسور شما با بیشترین مراقبت و پشتیبانی نصب و نگهداری خواهد شد. همچنین خدمات ما به همراه ارائه راه‌حل‌های مقرون به صرفه، مستحکم و کارآمد ارائه می‌شود. تضمین کیفیت خدمات و ارائه تضمین‌ها لازم و خدمات پس از فروش، از جمله ویژگی‌هایی است که خیال شما را از بابت دریافت خدماتی با کیفیت و مطمئن آسوده می‌کند.

چند نکته مهم درباره تعمیر و نگهداری  آسانسور

نگهداری از آسانسور یک کار دائمی و همیشگی است. به این معنا که اگر می‌خواهید خرابی آسانسور پیش نیاید باید به صورت ماهانه از خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور استفاده کنید. این کار باعث ایجاد اطمینان از امنیت و عملکرد درست آسانسور می‌شود.

در این بازبینی‌های ماهانه موارد زیادی مورد توجه قرار می‌گیرد. در درجه اول تست و بازبینی سیم بکسل‌ها و پاراشوت، بررسی هم سطح بودن طبقات، روغن کاری ریل‌ها، آچارکشی پیچ و اتصالات، بررسی فرمان و گیربکس آسانسور و در نهایت بررسی وضعیت کابین از نظر موارد گوناگون، از جمله نکاتی است که تکنسین شما باید به آن توجه کند.

دلایل خرابی آسانسور

در نهایت هزینه‌های خرابی آسانسور و نگهداری و سرویس آسانسور، به موارد گوناگونی بستگی دارد. از جمله این موارد، می‌توان به عمر و کیفیت ساختمان، نوع آسانسور و عمر آن و انتظارات مشتری توجه کرد.

آخرین مقالات

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟