دانستنی های آسانسور

نکاتی در مورد آسانسورها که قبل از سفارش باید بدانید

آسانسور

اگر فکر می‌کنید که درون کابین آسانسورها فقط باید به لحاظ کارایی بررسی شود و ظاهر آن اهمیتی ندارد، یا این که تنها یک طراحی ساده برای این قسمت باید انجام شود، دوباره فکر کنید. این محل یکی از جاهایی است که تمامی افراد از آن استفاده می‌کنند و باید به گونه‌ای طراحی شود که علاوه بر رعایت  استاندارد آسانسور  دارای طرحی زیبا هم باشد. از طرف دیگر مواد به کار رفته باید دوام بالایی هم داشته باشند.

 آسانسورها اهمیت زیادی دارند

در زمان ساخت بعضی از پروژه‌های مسکونی، توجه زیادی به طراحی کابین آسانسور نمی‌شود. در صورتی که این بخش از خانه تاثیر زیادی بر روی افراد می‌گذارد و اگر به طراحی آن توجه شده باشد، باعث به وجود آمدن احساس خوب افراد نسبت به ساختمان می‌شود.

در تمامی دنیا، افراد هر ساله مسافت زیادی را در داخل آسانسور طی می‌کنند و افرادی وجود دارند که به جزئیات فضا اهمیت می‌دهند. این اعداد به مهندسان کمک کردند تا به این قسمت توجه بیشتری نشان دهند. به خاطر این که آسانسورها در بسیاری از جهات قلب ساختمان هستند و تلاش و انرژی که مهندسان و سازندگان بر روی آن صرف می‌کنند، قرار است توسط هزاران نفر دیده شود. البته، آنها باید کارآمد باشند، اما آنها همچنین می‌توانند دارای یکپارچگی در طراحی بوده و زیبایی ساختمان را تامین کنند. آسانسورها یکی از ویژگی‌های مورد استفاده در هر ساختمان هستند. چرا نباید فرصتی برای جلوه دادن به ساختمان نداشته باشند؟

امکان طراحی زیبا، با هزینه کم

یک راه برای دستیابی به جلوه مورد نظر شما وجود دارد که می‌تواند در عین حال در محدوده بودجه شما باشد. در گذشته طراحان تصور می‌کردند که صرف زمان زیادی برای طراحی آسانسور، نوعی وقت تلف کردن است. قوانین و مقررات بسیار زیادی وجود دارند که در گذشته طراحان فکر می‌کردند، امکان دستیابی به جلوه مطلوب و مورد نظر را از بین می‌برند.

کار با مواد و تکنولوژی‌های جدید که متناسب با آیین نامه‌های مختلف بوده و امروزه برای طراحی داخلی کابین آسانسور در دسترس هستند، جلوه‌ای فوق‌العاده به آسانسور خواهند داد. استفاده از طرح‌های سنگ مرمر، چوب و الگوهای مختلف و رنگ‌های سفارشی در واقع قابل انجام است.

حتی خبر بهتر این است که ایجاد ظاهر مطلوب توسط این مواد، در بیشتر مواقع حتی نیازی به سفارشی سازی ندارد. شما می‌توانید یک سیستم آسانسور را مشخص کرده و از لیست جامعی از مدل‌ها و مواد مورد استفاده برای طراحی کابین آسانسور به صورت سفارشی، با قیمت استاندارد، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

انتخاب یک آسانسور می‌تواند سریع و آسان باشد

سیستم‌های ارائه شده در شرکت آسانسور پادرا به گونه‌ای طراحی شده‌اند که گزینه‌های مناسب را بتوانید برای ساختمان سفارش دهید. این سیستم‌ها برای یک تکنسین آموزش دیده به معنی نصب سریع و آسان است و انتخاب طراحی داخلی آسانسور نیز به همان اندازه ساده خواهد بود.

پس از تصمیم گیری در مورد اولویت و جلوه مورد نظر خود با یک متخصص طراحی داخلی، می‌توانید از بین چند گزینه که به بهترین وجه ممکن متناسب با نیازهای شما باشند، مدل مورد نظر خود را سفارش دهید. ما زمانی را صرف نشان دادن مصالح مورد استفاده خواهیم کرد و توضیح می‌دهیم که چگونه می‌توانیم تغییراتی را برای رسیدن به طراحی مورد نظر شما انجام دهیم در حالی که انطباق با آیین نامه‌ها را نیز مدنظر خواهیم داشت. در شرکت پادرا به جای هفته‌ها انتظار برای تحویل طراحی‌ها و نمونه‌ها، آنها در مدت کوتاهی آماده خواهند شد و می‌توانید سفارش خود را دریافت کنید.

آسانسور را فراموش نکنید! نه تنها آسانسورها بخشی حیاتی برای بهبود عملکرد ساختمان و زیبایی آن هستند، بلکه طراحی داخلی آسانسور، فرصت منحصر به فردی برای معماران و طراحان به وجود می‌آورد که خلاقانه فکر کنند. اما بیشتر از آن، در واقع خیلی ساده‌تر است که طراحی سفارشی خود را در زمان مورد نظر خود دریافت کنید. اگر شما می‌توانید با یک شرکت آسانسور کارشناس مانند پادرا همکاری کنید، انتخاب آسانسور، آسان و کارآمد خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *