دانستنی های آسانسور

کابین آسانسورها فرصتی برای متمایز کردن ساختمان

بازرسی آسانسور چیست

انواع آسانسور تعداد زیادی مسافر را در طول سال جابجا می‌کنند. آنها اغلب یکی از قابلیت‌های مورد استفاده در ساختمان‌های چند طبقه هستند. در حالی که ایمنی یکی از اولویت‌های اصلی است، زیبایی نیز نقش مهمی در فضای داخلی آسانسورها ایفا می‌کند. یک کابین به طور متوسط ​​پنج مسافر را در هر سفر حمل می‌کند: این بدین معناست که 10 چشم به جزئیات طراحی به هنگام بال رفتن یا پایین آمدن توجه می‌کنند. آنها چه چیزهایی را می‌بینند؟

اهمیت طراحی هوشمندانه آسانسورها

برای یک کابین آسانسور در یک ساختمان تجاری یا سازمان مهم است که فضای داخلی آن احساس مثبتی را ایجاد کند. کابین‌های آسانسور را می‌توان به عنوان یک ضرورت در یک ساختمان چند طبقه در نظر گرفت، یا می‌توانند به دلیل استفاده مداوم به عنوان یک ویژگی منحصر به فرد شناخته شوند.

اگر شما بتوانید در هنگام سوار شدن به آسانسور راه حلی برای بهتر شدن فضای بسته آنها بیندیشید، می‌توانید فرصتی برای تعامل کاربران ایجاد کنید تا بتوانند با ساختمان ارتباط برقرار کنند.

طراحان و معماران، علاوه بر فضای محدود آسانسور، باید طراحی کلی ساختمان را نیز در نظر بگیرند. چگونه فضای داخلی کابین آسانسور با بقیه فضای ساختمان مرتبط می‌شود؟ چه چیزی در مورد ساختمان شما از نظر زیبایی شناختی باید مورد توجه قرار بگیرد؟ آیا آنها می‌توانند تاثیر اولیه مثبتی ایجاد کنند؟ آیا به راحتی می‌توان تعمیر آسانسور را انجام داد؟

نوآوری در طراحی آسانسورها

آیا آسانسورها فقط یک وسیله حمل و نقل هستند؟ نه! فضای داخلی آنها می‌تواند و باید نمایانگر بقیه بخش‌های ساختمان باشد. به تازگی، به عنوان مثال، برخی از شرکت‌ها شروع به ادغام Corning® Gorilla® Glass در بسیاری از طرح‌های خود کرده‌اند. این شیشه، که در میلیاردها وسیله الکترونیکی استفاده شده است، درب جدیدی بر روی امکانات مورد استفاده توسط طراحان و معماران باز کرده است.

به علت نازکی و وزن سبک بودن، این شیشه به طور مثبت بر روی وزن و بهره وری انرژی آسانسورها تاثیر گذاشته است. آن را می‌توانید با هر چیزی از قبیل الگوها و لوگوها بر روی تصاویر چوبی و سنگی و هر چیز دیگری مانند یک عکس سفارشی طراحی کنید. توانایی تولید شیشه سفید خالص، امکان ایجاد چشم انداز واضح، شفاف و نمایشی دقیق از تصاویر را فراهم کرده و به طور کامل چشم انداز مورد نظر طراحان را ایجاد می‌کند.

در آینده‌ای نه چندان دور، Gorilla Glass می‌تواند آسانسورها را به قابلیت‌های استفاده از نمایشگر لمسی و تکنولوژی‌های تعاملی مجهز کند. مسافران آسانسور ممکن است مخاطبین خاص باشند؛ هیچ دلیلی وجود ندارد که آنها درگیر طراحی‌های شما نشوند!

نوآوری‌ها به شما کمک می‌کنند تا در صنعت خود پیشرو باشید. انگشت خود را بر روی پالس‌های پیشرفت نگه دارید. این مورد همچنین می‌تواند در مورد دیگر مواد و روش‌های نوآورانه که به طور مداوم در جهان آسانسورها معرفی می‌شوند، صادق باشد.

سفارشی سازی بدون پرداخت هزینه‌های زیاد و یا صرف زمان چشمگیر

برای ایجاد ظاهر خوشایند و زیبا برای آسانسور که در عین حال با دوام و کاربردی نیز باشد، طیف وسیعی از مصالح اولیه و لوازم جانبی در اختیار شما قرار می‌گیرند. اگر ساختمان مدرن و فوق العاده، شیک و ظریف یا کلاسیک باشد، شما می‌توانید عناصری را انتخاب کنید که سازگار با طراحی کلی ساختمان شما باشند.

شرکت پادرا طرح‌های استاندارد زیادی در فهرست خود دارد. اگر آنها همچنان نیازهای پروژه شما را کاملا برآورده نکنند، مدل‌های کاتالوگ را می‌توان برای دستیابی به جلوه مد نظر خود سفارشی کنید. علاوه بر این، طرح‌های سفارشی در دسترس هستند، به ویژه آنهایی که از Gorilla Glass استفاده می‌کنند. بر اساس اصول تولید، شرکت پادرا می‌تواند زمان انجام پروژه را کوتاه و قابل اعتماد کند. پانل‌ها و سقف‌ها به موقع تحویل داده می‌شوند، به طوری که آنها زمان بندی کلی پروژه را با مشکل مواجه نمی‌کنند.

چه مدت زمانی طول می‌کشد تا سفارش خود را ثبت کنید؟

بر خلاف فرایندهای طولانی که توسط شرکت‌های مختلف انجام می‌شود، فرایند ثبت سفارش در شرکت پادرا برای مدل‌های موجود در فهرست خود زمان کمی طول می‌کشد. آنها تنها با دریافت ظرفیت وزنی بالابر، ارتفاع و طرح انتخابی شما از کاتالوگ، سفارش شما را آماده می‌کنند.

از نمونه‌ها تا مشاوره‌های کارشناسی و پشتیبانی از پروژه شما

تعیین سیستم داخلی آسانسور به این معنی است که شما می‌توانید به یک شرکت معرفی شوید که می‌تواند به شما برای رویارویی با محدودیت‌ها و مشکلات خاص دنیای آسانسور کمک کند.

شرکت پادرا در هر مرحله از ساخت آسانسور و یا بازسازی آن به شما کمک می‌کند. در مراحل اولیه، تیم طراحی ما می‌تواند نمونه‌های تکمیلی و جلسات طراحی تعاملی به شما ارائه دهد. ما می‌توانیم مصالح و روکش‌هایی را به شما ارائه دهیم تا مطمئن شوید که با جلوه مورد نظر شما به طور کامل مطابقت دارد.

این به شما این امکان را می‌دهد تا جلوه طراحی خود را احساس کنید و به سرعت و به راحتی طراحی مورد نظر خود را انتخاب کنید. نمونه‌ها و شبیه سازی‌ها همچنین می‌توانند بدون هیچ گونه مشکلی طی یک فرآیند سریع به شما کمک کنند.

تمرکز بر جلوه طراحی: شرکت پادرا مسئول تامین سازگاری و ایمنی

علاوه بر ملاحظات طراحی، شما همچنین باید پیچ و مهره‌های کابین را در نظر بگیرید:

  • فضای داخلی آسانسور باید با قوانین مطابقت داشته باشد.
  • آنها باید از مواد مقاوم در برابر آتش ساخته شوند و در حالت نهایی آزمایش شوند. به عنوان مثال، روکش و چسب مورد استفاده ممکن است در برابر آتش سوزی مقاوم باشند، اما پانل‌ها همچنین باید آزمایش شوند.
  • عناصر داخلی باید با محدودیت‌های وزنی مشخص شده مطابقت داشته باشند.

رعایت انطباق با آیین نامه‌ها و مقررات ممکن است دشوار باشد، به ویژه اگر شما در حوزه‌های مختلف کار می‌کنید. شرکت پادرا اطمینان حاصل می‌کند که محصولات سازگار هستند، بنابراین شما می‌توانید فقط بر روی پروژه متمرکز شوید. ما به زیبایی شناسی و نوآوری اهمیت می‌دهیم، اما همیشه امنیت و سازگاری در اولویت هستند.

از فرصت‌ها استفاده کنید تا به یک فضای منحصر بفرد دست یابید

آسانسورها یک فرصت هستند: فرصتی برای ایجاد فضایی به یاد ماندنی که تجربه کردن آن بخشی از جلوه ساختمان شما را شامل می‌شود. با این که بسیاری از افراد روزانه از آنها استفاده می‌کنند، منطقی نیست که از تمام امکانات طراحی ما چشم پوشی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *