دانستنی های آسانسور

3 نکته کلیدی در مورد مصالح ساختمانی در فضای داخلی آسانسور

فضای داخلی آسانسور

انتخاب بهترین عناصر برای فضای داخلی آسانسور به شما کمک می‌کند تا جلوه‌ای که می‌خواهید را به دست آورید و کارآیی مورد نیاز شما را تامین کند. آماده طراحی یک فضای داخلی نفس گیر هستید که کاربران بی شماری را تحت تأثیر قرار دهد؟ از این راهنمایی‌ها کمک بگیرید تا بتوانید از موادی استفاده کنید که به طراحی شما زندگی ببخشند.

استفاده از شیشه‌های جدید در فضای داخلی آسانسور

کابین‌های آسانسور سبک‌تر، ظریف‌تر و کارآمدتر شده‌اند. مواد باید با نوآوری هماهنگ باشند، در حالی که وزن کمتری دارند. شیشه‌های استاندارد معماری دارای وزن 2،875 پوند در هر فوت مربع هستند.

از سوی دیگر، شیشه‌های نازک و فوق سبک Corning® Gorilla® Glass، تنها در حدود 0.750 پوند در هر فوت مربع وزن دارند. این 3.8 برابر سبک‌تر است که به معماران اجازه می‌دهد که به راحتی مقررات مربوط به وزن آسانسور را رعایت کنند. در عین حال، شیشه‌های Corning® دارای دوام بالا و عملکرد عالی هستند و دیرتر نیاز به  تعمیر و نگهداری آسانسور  خواهید داشت.

اما عملکرد فقط نقطه آغاز است. بر خلاف شیشه‌های استاندارد، که دارای رنگ‌های بنفش، آبی یا سبز هستند، Corning® Gorilla® Glass از نظر اپتیکی روشن هستند. معماران، طراحان، و صاحبان می‌توانند رنگ‌های روشن و با نشاطی را مورد استفاده قرار دهند. تطبیق رنگ، یک چالش رایج و آسان است. حتی مهندسان معماری داخلی، که به طور معمول سخت پسند هستند، اذعان دارند که دقت و رنگ این شیشه‌ها مثال زدنی است. تصاویر، آرم‌ها، الگوها، همگی با Corning® Gorilla® Glass زندگی می‌یابند.

سیم‌های مش بندی و بافته شده

کار با سیم‌های مش بندی شده برای تولید کنندگان بسیار دشوار است و این مشکلات هزینه‌های بالایی را برای مشتریان در پی خواهد داشت. بافت‌های نازک باعث ایجاد یک سطح مغناطیسی می‌شود که عامل جذب گرد و غبار و خاک است که تقریبا تمیزکاری آنها را غیرممکن می‌کند. هنگامی که در پانل‌های مرتفع استفاده می‌شوند، این مش‌ها ممکن است دارای رشته‌های طولانی باشند.

از سوی دیگر شرکت پادرا محصولاتی با جلوه پویا ارائه می‌دهند که نگهداری از آنها آسان است و نیازی به عملیات تعمیر و نگهداری زیادی ندارند و گرد و غبار کمتری جذب می‌کنند.

GageCarve ساخته شده از حداقل 50٪ آلومینیوم بازیافت شده تولید می‌شود. روکش داخلی هر ورق آنودیزه شده تا اطمینان حاصل شود ظاهری مطلوب با دوام و طول عمر بالا دارد. همچنین ظاهری پیچیده، آن را به گزینه‌ای مناسب و ایده آل برای محیط‌های خاص  تبدیل می‌کند.

به جای قرار دادن آینه در همه دیوارها، در یک دیوار استفاده کنید

یک مرز بین راحتی و شیک بودن وجود دارد. بسیاری از طراحان در طراحی آسانسور خود برای کمک به کاربران و ایجاد فضای بزرگ‌تر و روشن‌تر از آینه‌ها استفاده می‌کنند. اما استفاده از آینه در بیش از یک دیوار این مرز را به هم می‌ریزد.

به این دلیل، آینه‌ها را به طور کامل فراموش کنید و برای یک تصویر یا لوگوی سفارشی از Corning® Gorilla® Glass برای تکمیل طراحی خود استفاده کنید.

در حالی که فضای داخلی آسانسور می‌تواند تقریبا از هر ماده ضد آتش ساخته شود که با محدودیت‌های اندازه و وزن سازگار باشد، بهترین گزینه‌ها عبارتند از Corning® Gorilla® Glass، GageCarve و غیره که دوام و تنوع بی نظیری برای طراحی نهایی ارائه می‌دهند.

یکی از اجزاء مورد استفاده در ساختمان شما آسانسور خواهد بود. هزاران نفر از آن استفاده خواهند کرد و آنها هنگامی که در کابین منتظر هستند تا به طبقه مورد نظر خود برسند، کاری به جز نگاه کردن به بخش‌های مختلف داخل آن را ندارند. از طرح‌های متفکرانه و هوشمندانه در فضای داخلی کابین استفاده کنید که افراد را شگفت زده کند و در عین حال کاملا کاربردی باشد. برای انتخاب طرح‌های متنوع، شما می‌توانید با ما تماس بگیرید.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *